8_1461240899_613x457.834375_3_0.jpg

У середу, 20 квітня, в межах операції під умовною назвою "Рубіж-2016", працівники податкової міліції викрили незаконну схему ввезення на територію України високоліквідних товарів без сплати митних платежів. Про це повідомили у управлінні  ГУ ДФС у Львівській області.


 

За їх інформацією, зловмисники, подрібнивши товарні партії до обсягів, які не передбачають розмитнення, перевозили їх через кордон та накопичували їх в спеціалізованих місцях у прикордонних зонах. При цьому, шахраї використали мережу відомого в Україні поштового оператора. Тобто товари горе-підприємці ввозили на територію України наче для власних потреб, однак після їх накопичення, формували у великі партії і відправляли в торгівельну мережу по всій Україні.

Під час огляду складських приміщень в одному з прикордонних райцентрів Львівської області, на підставі ухвали слідчого судді виявлено та вилучено несертифіковані в Україні товари імпортного виробництва без документів походження, без встановленого маркування, а саме: підгузники, побутова техніка, побутова хімія в асортименті, загальною орієнтовною вартістю понад 1 млн грн.

За даним фактом триває досудове слідство.