1512101640_1461857433_393x262_3_0.jpg

Задля зручного та ефективного спілкування громадян дистанційно із керівництвом Львівської митниці ДФС прийнято рішення про можливість проведення особистого прийому громадян у форматі відео-конференції в он-лайн режимі через Skype - зв’язок.

Зв’язок із керівництвом митниці буде здійснюваться через Інтернет систему Skype за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , за попереднім записом та згідно затвердженого графіку.

Записатися на особистий прийом громадяни можуть особисто або через уповноважених представників за адресою: м. Львів, вул. Костюшка, 1, каб. № 317, 318. Також, записатися можна за тел: (032) 258-99-48, (032) 258-99-22, або скерувавши відповідне звернення на електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , при цьому вказавши у темі звернення "Особистий прийом" та контактний телефон для зворотного зв’язку.

Громадяни, котрі бажають звернутися на прийом в он-лайн режимі через Skype - зв’язок (формат відео-конференції), під час запису на особистий прийом мають повідомити свій обліковий запис у програмному забезпечені Skype.

Слід зазначити, що детальна інформація про порядок і графік особистого прийому громадян керівництвом Львівської митниці ДФС, керівництвом та посадовими особами структурних підрозділів митниці розміщена на субсайті ГУ ДФС у Львівській області в мережі Інтернет за адресою: lv.sfs.gov.ua в розділі "Приймальна громадян"/"Графік особистого прийому".