b_200_150_16777215_0___images_stories_16rik_05-16_img_6267.jpgСьогодні, 20 травня, керівники Перемишлянського району розпочали виїзні кущові зустрічі з учасниками антитерористичної операції. Перше таке спілкування, метою якого було вивчення та вирішення проблемних питань воїнів, відбулося у Ланівській сільській раді. Зокрема, у розмові із головою Перемишлянської райдержадміністрації Володимиром Танчином та головою районної ради Романом Андрусишиним за участі керівників структурних підрозділів РДА порушувалися питання медичного обслуговування та соціальних гарантій захисників, які проживають на території Ланівської сільської ради.

З-поміж найбільш хвилюючих питань, як розповіли учасники АТО, є виділення земельних ділянок, оскільки на території сільської ради їх не зарезервовано. Відтак, керівники району рекомендували сільському голові та землевпоряднику подати свої пропозиції у відділ Держкомзему щодо виділення землі під ОСГ, садівництво і будівництво, аби кожен захисник скористався своїм правом на отримання землі.

У підсумку воїни АТО позитивно оцінили таку зустріч, оскільки спілкування із керівництвом району дає змогу вирішувати проблемні питання на місцях