Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід



< травня 2016 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 131 гостей на сайті

b_200_150_16777215_0___images_stories_sport16_sp1623.jpg25 травня 2016 року  у приміщенні ЦДЮТ м. Перемишляни проведено районний конкурс духовної пісні „ Благовіст ”-2016.

У огляді - конкурсі взяли участь 65 учнів із 12 загальноосвітніх та 2 позашкільних навчальних закладів Перемишлянського району. Переможцями стали кращі солісти, вокальні ансамблі,  які відзначені  журі.

У загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах конкурс ”Благовіст”-2016 пройшов на належному рівні, якісно і кількісно, особливо якісно були представлені колективи  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни, Болотнянської ЗОШ І – ІІІ ст., Бібрської ЗОШ І–ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко,  Осталовицької СЗШ І – ІІІ ст., Станимирської СЗШ І–ІІ ст.,  Боршівської СЗШ І-ІІ ст., БДЮТ м. Бібрки, НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Кореличі, Свірзька ЗОШ І-ІІІ ст.,  НВК «ЗНЗ І-ІІст.- ДНЗ» с. Бачів, Короснянська ЗОШ  І-ІІст., Ладанецька ЗОШ  І-ІІст., Чемеринецька ЗОШ  І-ІІст., ЦДЮТ м. Перемишляни.     Відповідно до протоколів журі районного конкурсу затверджено список переможців районного конкурсу „ Благовіст ” – 2016р.

 

  1. Номінація «Солісти»

І вікова категорія

І місце   - Жулинська Адріана, учениця 3 класу НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія»

м.Перемишляни

- Гнатяк Андрій, вихованець вокального гуртка ЦДЮТ м. Перемишляни

ІІ місце  - Книш Аліна,  вихованка вокального гуртка ЦДЮТ м. Перемишляни

ІІІ місце - Якимів Ірина, учениця 4 класу Осталовицької ЗОШ І-ІІІст.

Стойко Ірина,  вихована вокального гуртка БДЮТ м. Бібрка

ІІ вікова категорія

І місце - Сорокіна Анастасія, учениця 5 класу Бібрської ЗОШ І –ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко

- Головатий Роман , учень 6 класу Бібрської ЗОШ І –ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко

ІІ місце   - Тернавчук Соломія, учениця 7 класу Свірзької ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Притула Оля, вихованка вокального гуртка БДЮТ м. Бібрка

ІІІ вікова категорія

І місце  - Кораб'як Мирослава, учениця 9 класу Боршівської ЗОШ  І-ІІст.

- Медвідь Оксана, учениця 11 класу Болотнянської ЗОШ І-ІІІст.

  1. Номінація «Дует»

ІІ вікова категорія

І місце - Бернацька Ірина та Гнатяк Віталій, вихованці вокального гурткаЦДЮТ м. Перемишляни

- Пецюх Софія та Олійник Михайло, учні 8 класу НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Кореличі

- Притула Тетяна та  Мандзюк Вікторія, учениці 5 класу Короснянської ЗОШ  І-ІІст.

ІІІ місце - Заремба Марія, учениця 9 класу та Кіндрат Христина, учениця 6 класу, Чемеринецької ЗОШ

І-ІІст.

  1. Номінація «Ансамбль»

І вікова категорія

ІІ місце - Дитячий ансамбль ЦДЮТ м. Перемишляни

ІІ вікова категорія

І місце  - ансамбль «Розмай», учнів 7-9 класів Свірзької ЗОШ І-ІІІ ст.

- ансамбль «Primavera», учнів Бібрської ЗОШ І-ІІІст. ім. Уляни Кравченко

ІІ місце - Андрійчук Анастасія, Чемерега Ярина, Чемерега Борис,  тріо Бібрської ЗОШ І –ІІІ ст. ім.

Уляни Кравченко

-  ансамбль учнів 8 класівНВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни.