Photo_0145_1464693019_613x490.4_3_0.jpg

Дорожники продовжують облаштовувати верхній шар асфальтобетону на автодорогах Завадів-Малий Дорошів та Зашків-Зарудці. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Львівській області.
За словами начальника служби автомобільних доріг у Львівській області Руслана Кандибора, підготовчі роботи з влаштування асфальтобетонного покриття на автомобільних дорогах Завадів-Малий Дорошів та Зашків -Зарудці розпочали на початку травня.


 

"На цих автодорогах вже протягом місяця дорожні бригади проводять роботи з розробки грунту, фрезування зношеного дорожнього покриття, відновлення основи з додаванням щебенево-піщаної суміші, ліквідацію аварійної ямковості та влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття", - зазначив Руслан Кандибор.

Ремонтні роботи на автомобільних дорогах Завадів-Малий Дорошів та Зашків-Зарудці розпочали 3 травня цього року за кошти обласного бюджету. Вартість виконання робіт 4,5 млн грн. Їх виконує підрядна організація ПП "Рома".

За словами Руслана Кандибора, ремонт даних автомобільних доріг значно покращить транспортне сполучення для місцевих мешканців та перевізників, а також гостям молодіжного фестивалю "Зашків 2016", який пройде 17-19 червня в с. Зашків Жовківського району.