IMG_0007_1465226116_613x408.66666666667_3_0.jpg

У понеділок, 6 червня, у с. Крехів Жовківського району відбулося урочисте відкриття кооперативу "Агросвіт" у рамках реалізації проекту "500 успішних сімейних господарств". Захід відбувся за участі представників обласної і місцевої влади, партнерів та учасників Проекту і членів сільськогосподарських кооперативів.


 

"Члени кооперативу матимуть нагоду переконатися, що працюючи на власній ділянці, можна отримати хороші прибутки, - наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка. - Вкладені у ці паї майже 100 тисяч гривень мають окупитися, і вже восени люди зможуть отримати вдесятеро більше і переконатися, що і в Україні можна достатньо заробляти".

Кооператив "Агросвіт" зареєстрований 25 травня цього року. Його учасники – жителі с. Крехова. На території кооперативу розпочинають посів моркви на площі 10 га та планують осінню посадку малини – 20 га.

Також гостям продемонстрували техніку, яку залучають до роботи. А для агролюбителів провели семінар на тему: "Вирощування моркви: технологія, агротехніка, умови".

Зазначимо, у рамках проекту "500 успішних сімейних господарств" проходить реєстрація 10 кооперативів, з яких 6 – вже зареєстровані. Це зокрема  "Агросвіт" – Жовківський район, с. Крехів, "Ягідна долина" – Жовківський район, с. Деревня, "Смеліна" – Яворівський район, с. Смолин, "Надбужжя" -–Золочівський район,  с.Білий Камінь, "Прикарпатський" – Старосамбірський район, с. Чижки, "Підкамінь" – Бродівський район, с.Яблунівка.

Планують, що у цьогоріч членами кооперативів стануть 190 учасників, які оброблятимуть понад 240 га землі.