_IMG_4895_1465386436_613x457.834375_3_0.jpg

У середу, 8 червня, на території Київського Національного комплексу "Експоцентр Україна" відкрилась ХХVІІІ Міжнародна агропромислова виставка "Агро-2016". Урочисте відкриття виставки відбулось за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового та першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського.


 

Після урочистостей з нагоди відкриття Ростислав Замлинський ознайомив присутніх із концепцією виставки Львівської області.

"Одним з пріоритетних напрямків розвитку Львівщини є створення робочих місць на селі та формування доданої вартості в агропромисловому комплексі, яка стане рушійною силою для розвитку дрібних та малих сільськогосподарських виробників, сільськогосподарської кооперації та сімейного фермерства від виробництва до кінцевого споживача", - зазначив Ростислав Замлинський.

Він також наголосив на важливості проектів по формуванню каналів розповсюдження продукції від виробника до покупця: мандрівний ярмарок "Добрі традиції Галичини", сільськогосподарський ринок ОРСП "Шувар", збутова мережа виробничих молочних кооперативів, заготівельні пункти переробних підприємств, зокрема ТОВ "Яблуневий дар".

Оглянувши експозицію, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман відзначив необхідність поширення досвіду Львівщини з розвитку сімейного фермерства по Україні.  Він додав, що на рівні держави буде надаватися всебічна підтримка для розвитку дрібного товаровиробника.

Окрім того, в межах виставки відбуваються конференції, круглі столи, брифінги, презентації та дегустації різноманітної продукції.

На виставці Львівщина також представлена провідними підприємствами харчової і переробної промисловості, сільськогосподарськими виробниками, які застосовують інноваційні технології виробництва: ПАТ "Концерн "Хлібпром", "Світоч", ПрАТ "Ензим", СП "Галка ЛТД", ПП "Оліяр", ТзОВ "Яблуневий дар", ТзОВ "Галфрост", ТОВ "Галіція Грінері", ТОВ "Шеврет", а також ТзОВ  ОРСП "Шувар", якийвідіграє ключову роль у створені доданої вартості.