Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 470 гостей на сайті

Детальніше...12 грудня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу. Розглянуто 58 справ з них 55 призначено та 3 відмовлено.

 

 

Детальніше...7 грудня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу. Комісійно розглянуто 132 справи. Вивчивши всі матеріали справ, було вирішено 100 сім'ям призначити субсидію та 32 відмовити.

 

Детальніше...Сьогодні, 5 грудня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. На розгляд комісії було винесено 18 справ. Розглянувши всі матеріали справ, члени комісії вирішили 10 сім’ям призначити державну соціальну допомогу, а 8 відмовити (основна причина відмови це непрацюючі особи в складі сім’ї).

 

Детальніше...Українське суспільство, відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день осіб з інвалідністю, засвідчує тим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчути себе рівними серед рівних. Адже ставлення до осіб з інвалідністю  визначає ступінь цивілізованості суспільства. Відзначення цієї дати – це добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних умов життя людей скривджених долею, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.

Детальніше...

 

Детальніше... Детальніше...20 листопада 2018 року організація Профспілки працівників соціальної сфери провела змагання з боулінгу в приміщенні торгово-розважального комплексу "Victoria Gardens " для первинних профспілкових організацій. В змаганнях взяли участь члени профспілки територіального центру Пришляківський М. В., Гой М.І., Андрушків Н.П. та Трефлер М.Я. , які зайняли третє місце і нагородженні дипломом та грошовою премією.

 
Більше статтей...