Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< січня 2020 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 1141 гостей на сайті

Детальніше...Детальніше...У Корелицькому відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання одиноких громадян проживає більшість людей, у яких немає ані рідних, ані близьких, проте всі підопічні зібралися однією сім’єю за великим столом  за другою Святою Вечерею. Усіх підопічних привітав директор територіального центру Сайко М.В. і побажав смачної куті та привітав з Йорданськими святами.

Отець Андрій Пецюх окропив кімнати та підопічних Йорданською водою.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 17 січня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів комісію з підготовки та розгляду документів для присвоєння Почесного звання України "Мати-героїня".

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...14 січня 2020 року заступник директора територіального центру Івасик Н.Я., завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Огар М.М. та інженер з охорони праці Пришляківський М.В. привітали підопічних Корелицького відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання одиноких громадян  зі святом і побажали:

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...9 січня 2020 року в капличці Пресвятої Богородиці Корелицького відділення стаціонарного догляду отець Андрій Пецюх відслужив Різдвяну Службу для підопічних відділення.

Також із колядою та віншуванням до підопічних завітав вертеп с.Кореличі.

 

Детальніше...6 січня перша вечірня зірка сповістила про велике диво – народження Божого Сина.

В Корелицькому відділенні стаціонарного догляду всі підопічні зібралися однією сім’єю за великим столом і з молитви розпочали святу вечерю. Усіх підопічних привітав директор територіального центру і побажав смачної куті та веселих Різдвяних свят.

 
Більше статтей...