Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< квітня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 581 гостей на сайті

Із Великодними святами  підопічних Корелицького стаціонарного відділення привітав директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Сайко М.В.

Різні долі, різні характери, проте всі вони об’єдналися в одну дружню сім’ю, яка  складається із  25 громадян похилого віку.  Підопічні раділи, що дочекалися Христового Воскресіння і мали змогу смакувати стравами приготовленими по-домашньому.

Детальніше... Детальніше...

 

До  Великодних свят  для одиноких та одинокопроживаючих громадян похилого віку, які знаходяться на обслуговуванні у Бібрському відділенні соціальної допомоги вдома  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було роздано  паски  та продукти харчування   завідуючою відділенням Пономарьова С.С., надані спонсорами.

Детальніше... Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) М.В.Сайко  розпорядився виділити ячмінні крупи  з підсобного господарства Корелицького стаціонарного відділення одиноким та одинокопроживаючим громадянам похилого віку, які знаходяться на обслуговуванні  у  відділеннях соціальної допомоги  вдома.
Окрім цього,  цим категоріям громадян, які проживають у м.Перемишляни до  Великодніх свят  було роздано  паски.

 

Детальніше...6 березня 2017 року відбувся семінар на тему «Торгівля людьми у сучасному світі» для соціальних працівників Перемишлянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Семінар провела спеціаліст управління соціального захисту населення Тетяна Лоїк, уповноважена особа у сфері протидії торгівлі людьми у Перемишлянському районі спільно з Оленою Кальбус, тренером,  керівником проекту «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в тому числі, дітьми, у Львівській області» з громадської організації «Центр «Жіночі перспективи».

На семінарі було висвітлено проблему торгівлі людьми, виявлення та ідентифікація осіб, постраждалих від торгівлі людьми, а також надання допомоги таким особам.

 

УВАГА!!!
У 2017 році змінюється розмір пенсійного забезпечення!!!

 
Більше статтей...