Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< липня 2020 >
П В С Ч П С Н
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 275 гостей на сайті

Детальніше...15 червня 2020 року, працівники управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації взяли участь в онлайн тренінгу «Надання соціальних і адміністративних послуг в умовах карантину». Тренінг проведено в рамках реалізації проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні». Проєкт фінансово підтримує Міністерство закордонних справ Данії.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 12 червня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. На порядок денний комісії виносилось питання надання дозволу для придбання житла особі з числа дітей-сиріт. Розглянувши всі матеріали справи члени комісії вирішили задовольнити звернення та надати дозвіл на придбання житла.

 

Сьогодні, 11 червня  заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії із розгляду заяв громадян щодо надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Рішенням комісії призначено субсидію 6 мешканцям району.

 

Детальніше...Сьогодні, 10 червня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів чергове засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Прийнято позитивні рішення  щодо 7 справ.

 

Детальніше...22.05.2020 року в Історико-краєзнавчому музеї м. Перемишляни проведено віртуальний майстер - клас "Лялька мотанка".

 
Більше статтей...