Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2020 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 293 гостей на сайті

Детальніше...Сьогодні, 22 вересня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з питань розгляду заяв учасників АТО та членів сімей Героїв Небесної Сотні про призначення або відмову в призначенні адресної допомоги на придбання житла на умовах співфінансування.

Детальніше...

 

Детальніше...

Детальніше...

Детальніше...

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 14 серпня  відбулось засідання комісії із розгляду заяв громадян щодо надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Розглянуто 8 справи. Окрім цього, розглянуто 2 справу з надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг. За результатами розгляду матеріалів справ прийнято всі позитивні рішення.

 

Детальніше...Сьогодні, 6 серпня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Шалапського відбулось засідання Опікунської ради. Під час засідання було розглянуто заяву мешканки Перемишлянського району, опікуна недієздатної особи щодо продажу від імені недієздатної особи земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

Детальніше...Сьогодні, 6 серпня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з питань розгляду заяв учасників АТО та членів сімей Героїв Небесної Сотні про призначення або відмову в призначенні адресної допомоги на придбання житла на умовах співфінансування.

На розгляд комісії виносилась заява жителя Перемишлянського району, учасника АТО щодо зміни розміру адресної допомоги на придбання житла.

 
Більше статтей...