Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

23 жовтня керівники району проведуть зустріч із мешканцями населених пунктів Станимирської сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщенні Станимирського Народного дому

 

 

Детальніше...

06.04.2018р. було виставлено Плащаницю в капличці  Різдва Пресвятої Богородиці  у  Корелицькому стаціонарному відділенні

 

 

 

 

 

 

Детальніше...07.04.2018р. відбулося Богослужіння з нагоди Великодніх свят, освячення  пасхи.

 

Станом на 27.03.2018 р. на обліку в управлінні соціального захисту Перемишлянської РДА перебуває 86 громадян, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. З них, І категорія - 13 осіб (інвал.І гр.-2 ос.,інвал.ІІ гр.-3 ос.,інвал.ІІІ гр.-8 ос.), ІІ категорія - 30 осіб,   ІІІ категорія - 21 особа, «Г» категорія – 4 особи , вдови - 4 особи., «Д» категорія - 14 осіб.

Постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи мають право стати на чергу на санаторно-курортне лікування  згідно поданої заяви, медичної довідки (форма №070/0), копії посвідчення, копії паспорта(1,2,11), копія висновку МСЕК .

Детальніше...

 

Детальніше... Детальніше...27.03.2018 року для одиноких та одинокопроживаючих громадян похилого віку, які  знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), до Великодніх свят було роздано гречані крупи із вирощеної продукції підсобного господарства Корелицького стаціонарного відділення.

 

Детальніше...Корелицьке стаціонарне відділення соціального обслуговування для постійного проживання одиноких громадян  відвідали представники Міжнародного фонду «Давай допоможемо» Катерина Ішкова і Віта Сидоренко, який реалізує програму «Гідна старість» в рамках проекту «Комфортне життя».

 

Детальніше...9.03.2018р. у с.Лани відбулося вшанування  пам’яті    Т.Г Шевченка. Спільно з бібліотекою було оформлено книжкову виставку біля пам’ятника Т.Шевченка.

 
Більше статтей...