Детальніше...19 травня  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відвідали учасники круглого столу  «Актуальні проблеми надання соціальної підтримки та соціальних послуг в установах соціальної сфери Львівської та Київської областей в умовах децентралізації влади».
В роботі взяли участь голова Львівської обласної  профспілки працівників соціальної сфери України   Гнатів  М.І., голова Київської обласної профспілки працівників соціальної сфери України Завадський В.А., представники департаменту  соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації, представники установ соціальної сфери Макарівської РДА, Баришівської РДА, Фастівської РДА, Київо-Святошинської РДА, голова  райдержадміністрації Танчин В.З., голова районної ради Андрусишин  Р.Б.

Детальніше...

 

Детальніше...13 травня 2017р. спільнота «Українська Молодь -Христові» храму Св.Володимира і бл.свщмч. о.Омеляна КовчаДетальніше... м.Перемишляни привітали підопічних Корелицького стаціонарного відділення соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для постійного проживання одиноких перестарілих громадян з святом Матері  і вручили  солодощі.

 

Детальніше...Ось і прийшов на нашу землю травень та приніс нам давнє свято Матері. Припадає воно на другу неділю місяця. Це свято – вияв поваги, любові і милосердя до оДетальніше...бразу Божої Матері, матері-України і  матері, яка дала нам життя.
Не оминуло свято і жителів Корелицького стаціонарного відділення, де ніколи не забувають  підопічних  директор територіального центру М.В.Сайко, голова профспілкового комітету   М.В.Пришляківський.
Учасники самодіяльного колективу виступили з концертною програмою, що була сповнена пісень про рідних, найдорожчих матерів. І це не могло не хвилювати і не радувати всіх присутніх. Для підопічних були роздані солодощі.

 

Із Великодними святами  підопічних Корелицького стаціонарного відділення привітав директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Сайко М.В.

Різні долі, різні характери, проте всі вони об’єдналися в одну дружню сім’ю, яка  складається із  25 громадян похилого віку.  Підопічні раділи, що дочекалися Христового Воскресіння і мали змогу смакувати стравами приготовленими по-домашньому.

Детальніше... Детальніше...

 

До  Великодних свят  для одиноких та одинокопроживаючих громадян похилого віку, які знаходяться на обслуговуванні у Бібрському відділенні соціальної допомоги вдома  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було роздано  паски  та продукти харчування   завідуючою відділенням Пономарьова С.С., надані спонсорами.

Детальніше... Детальніше...

 
Більше статтей...