Детальніше...16 січня  заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії із розгляду заяв громадян щодо надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Рішенням комісії призначено субсидію 52 мешканцям району.

 

 

Детальніше...06.01.2017 року в Корелицькому стаціонарному відділенні з молитви почалася свята вечеря, всі підопічні зібралися однією сім’єю за великим столом. Привітав усіх присутніх  директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) М.В.Сайко побажав смачної куті та веселих Різдвяних свят.

Детальніше...

 

Детальніше...5 січня під головування заступника голови райдержадміністрації Івана Шалапського відбулось чергове засідання комісії з призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Прийнято позитивні рішення щодо 23 справ.

 

До Різдвяних свят для  одиноких та одинокопроживаючих громадян похилого віку, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) , було роздано калачі та кутю.

Детальніше... Детальніше...

 

Детальніше...17.10.2016 року для одиноких і одинокопроживаючих громадян похилого віку м.Перемишляни завідуючою Перемишлянським відділенням соціальної допомоги вдома Гой М.І., соціальним робітником  Копко М.В.  та соціальним працівником відділення соціально-побутової адаптації Фльорко К.В. було роздано  картоплю, буряк,  моркву.

 
Більше статтей...