Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 336 гостей на сайті

Детальніше...В Перемишлянській районній бібліотеці для дорослих 16 серпня 2019 року відбулася презентація  книги Людмили Когут «Чічка». Книги письменниці про звичайну жiночу долю, мрiї i сподiвання, сльози i смiх, комiчне i трагiчне, що йде поруч у життi. Бажаючi мали змогу придбати книги з творчого доробку  та отримати автограф письменниці Людмили Когут.

 

Детальніше...Перегляд мультфільму «Фердинанд» 07.08.2019 року «Мультскарбнички Librarylove» це весела радість малечі Перемишлянської районної бібліотеки для дітей. Дія мультика відбувається у казково яскравому світі сучасної Іспанії. Це — історія про чемного бика, якого навіть важко собі уявити. Безтурботному життю на сімейній фермі настає кінець, коли Фердинанда відправляють до школи бойових биків, де його лагідна та миролюбна вдача вступає в суперечку з норовом одноплемінників. За підтримки козлика на ім'я Лупе й ватаги шалених їжаків, Фердинанду вистачає мужності лишитися самим собою, влаштувавши «велику втечу» разом з новими друзями до милої його серцю домівки.

 

Детальніше...1 серпня 2019 року в Перемишлянській районній бібліотеці для дітей  з метою короткого знайомства з містом та визначними пам'ятками  міста Перемишлян проведено мультимедійну подорож «Визначні місця нашого міста».

 

Детальніше...В Перемишлянській бібліотеці для дітей   продовжується програма дозвілевих заходів  «МультскарбничкаLibrarylove».  За ініціативою користувача бібліотеки Руслана Миця 24 липня 2019 року дітям  випала можливість переглянути  фільм «Життя і мета собаки».

 

Детальніше...«Мультскарбничка Librarylove» Перемишлянської районної бібліотеки для дітей 10 липня 2019 року радувала маленьких користувачів черговим мультфільмом. Від перегляду мультфільму діти отримали позитивні емоції та незабутні враження, про що свідчила радість в очах і щирі дитячі усмішки. Після перегляду діти дружно і весело шукали в залі іграшки-героїв мультфільмів, які сховалися в різних куточках бібліотеки.

 
Більше статтей...