Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< серпня 2019 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 335 гостей на сайті

Згідно річного плану роботи Перемишлняського відділу культури та туризму 13 березня 2011 року був проведений районний огляд-конкурс читців, присвячений 197-й річниці від дня народження Т.Шевченка.

Районний огляд-конкурс покликаний сприяти широкій популяризації поетичних творів, присвячених великому Кобзареві, підвищенню художньо-виконавської  майстерності читців, виявленню і підтримці мистецьких талантів. В конкурсі взяли участь 43 особи: учнівська молодь, студенти вищих та середніх учбових закладів. На хорошому рівні виступили Наталя Банадига (НД с.Свірж) з уривком з поеми «Хустина»; Роксолана Жаркова (НД с.Лани) з авторським віршем «Марево»; Іван та Данило Дарморізи (НД с.Коросно) продекламували уривок з поеми «Розрита могила»; Марія Мох (НД с.Романів)прочитала уривок з поеми «Утоплена»; Надія Климковська (НД с.Вишнівчик) - уривок з поеми «Наймичка». Кращі читці будуть нагороджені грамотами і дипломами Перемишлянського відділу культури та туризму Перемишлянської райдержадміністрації.

 

Відповідно до Положення про «Народний» («Зразковий») аматорський колектив в культурно-освітніх установах системи Міністерства культури і туризму України, була проведена 5 березня 2011 року у районному Народному домі м.Перемишляни та Народному домі м.Бібрка чергова атестація аматорських колективів на підтвердження звання «Народний» («Зразковий»).

Детальніше...

 

Працівниками Перемишлянського історико-краєзнавчого музею проведено 95 тематичних та оглядових екскурсій. Музей відвідали 1063 осіб (96 осіб безкоштовно). Серед небайдужих, що почерпнули знання історії нашого краю учні з сільської місцевості, міста, учителі району, вихованці дитсадка, учні Перемишлянського ліцею, бібліотекарі, учні сусіднього Рогатинського району, тернопільчани, мешканці м.Львова, закордонні гості. Здійснювалися індивідуальні відвідування жителями Івано-Франківська та області, мешканцями району. Ветерани ОУН-УПА відвідали музей та поділилися своїми спогадами.

Детальніше...