Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

 

 

Детальніше...11.03.18 у НД с. Білка відбулася літературна година, присвячена 204-річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. Учасники з цікавістю переглянули відеоролик про нелегке дитинство, любов до рідного краю, до місця де народився і виріс Шевченко.Під час заходу учасники гуртка художнього слова декламували свої улюблені вірші з "Кобзаря", а також прозвучало авторське читання вірша, присвяченого Тарасу Шевченку. Усі присутні під музичний супровід виконали "Заповіт".

 

Детальніше...10.03.2018р. у НД с.Виписки відбулася катехитична наука у часі Великого Посту під назвою"Чуда Ісуса, як доказ Його Божества", яку провела Цайдер Вікторія. На завершення, за звичаєм, ігри.

 

 

Детальніше...

10.03.2018р  у бібліотеці с.Вовків відбувся конкурс  на краще читання вірша Т.Г.Шевченка за участю учасників гуртка художнього слова та учнів школи.

 

Детальніше...

10.03.2018р. у НД с.Лани відбулася історична година на тему: «Державні символи України».

 

Детальніше...10.03.2018р  у НД. с. Дунаїв відбувся концерт «Ми чуємо Тебе, Кобзарю, крізь століття» за участю народного чоловічого вокального ансамблю «Дзвін»  РНД м. Перемишляни, жіночого вокального ансамблю,драматичного гуртка та гуртка художнього слова НД. с. Дунаїв.

 
Більше статтей...