Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

Детальніше...

21 лютого 2016 року народний духовий оркестр районного Народного дому м.Перемишляни (кер. Р. Марків та Р.. Павліха) виступив з концертною програмою у с.Кореличі в приміщенні місцевої школи та в НД с.Добряничі.

Концерти пройшли у переповнених залах з великим успіхом. Глядачі захоплено зустрічали народний колектив  і дарували виконавцям вдячні оплески.

 

Детальніше...

19 лютого 2016 року у районному Народному домі м.Перемишляни відбувся тематичний захід, присвячений Герої Небесної Сотні та про подіям, які відбувалися у Перемишлянському районі підчас Майдану. У заході прозвучали авторські вірші Зеновія Репети та Зоряни Дудинець, з авторською піснею «Біль душі» виступила Галина Галайко. Проникливо та глибоко звучали твори у виконанні Олі Михайлишин, дуету у складі: Мирослави Кораб'як та Богдани Шостак, солістів РНД Оксани Ільчишин та Назара Папіжа. На завершення прозвучала пісня «Ми за мир» у виконанні зразкового хору «Осанна» під керуванням Ольги Гавінської.

19–21 лютого 2016 року у Народних домах с.Липівці, с.Вовків, с.Лагодів, с.Білка, с.Виписки, с.Подусів, с.Свірж, с.В.Глібовичі, с.Іванівка, с.Добряничі, с.Лоні, с.Романів, с.Неділиська, с.Підгородище відбулися заходи, присвячені 2 – ій річниці пам'яті Героїв Небесної Сотні, за участю аматорських колективів Народних домів.

 

Детальніше...

14 лютого 2016р. відбулися проводи коляди в НД с.Романів за участю аматорських колективів. Глядачі тепло вітали учасників дійства, аплодували та колядували разом з народним хором «Джерело».

 

Детальніше...

З метою перевірки належного функціонування закладів культури району 12 – 14 лютого 2016р.  комісією відділу культури Перемишлянської райдержадміністрації проведено об’їзд підпорядкованих закладів у с. Кимир, с.Свірж, с.Глібовичі, с.Ушковичі, с.Дусанів, с.Бачів, с.Брюховичі, с.Мерещів, с.Підгородище, с.Романів та м.Перемишляни. Слід зазначити відповідальне відношення більшості керівників закладів до своїх службових обов’язків.

 

Детальніше...

10 лютого 2016 р. відбулася нарада бібліотечних працівників  району. В ході наради розглянуто питання щодо відзначення Дня  Небесної Сотні, вшанування 145-річчя від дня народження Л.Українки, відзначення Шевченківських днів,  проведення обласного поетичного конкурсу-марафону «Читаймо вірші Івана Франка мовами світу». З питанням про дотримання графіку роботи  бібліотек району на нараді виступила керівник відділу культури О.М.Гавінська.

 
Більше статтей...