Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

22 лютого мешканців сіл Лани, Гончарів та Благодатівка  о 16.00 год запрошують у Народний дім, для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

Детальніше...29 січня 2019р. учасники драмгуртка та художнього слова Народного дому м.Бібрка, керівник Н.Свіжак, спільно з бібліотекарями міських бібліотек підготували та провели вечір-реквієм "Маків Квіт". У заході взяли участь: тріо вокального гуртка НД м.Бібрка, керівник В.Андрушко та дует гітаристів музичної школи, керівник О.Біскуп. Дуже цікавими спогадами про події, які відбулись на станції Крути, поділилась депутат Бібрської міської ради І.М.Герчаківська. Зі словами подяки виступив отець-декан Микола Коваль. На завершення всі присутні виконали Гімн України. Слава Україні! Героям Слава!

 

Детальніше...27.01.2019р. у Народному домі с.Лагодів відбувся різдвяний концерт за участю аматорських колективів НД.

 

 

Детальніше...27.01.2019р. в школі с. Неділиська учні  та учасники гуртків художньої самодіяльності Народного дому переглянули фільм  «Подвиг Героїв Крут»

 

Детальніше...26 січня у Народному домі м.Бібрки, Верховний Учитель Бойового Гопака, Володимир Степанович Пилат презентував авторську книгу "Бойовий Гопак". Ця книга є навчально-методичним підручником для вихованців, які долають перший рівень майстерності у Бойовому Гопаку. У цьому підручнику висвітлені поняття гігієни, харчування, самомасажу, обрядів, а також все те, що потрібно знати особі, яка вирішила стати на шлях українського лицаря - воїна Світла, Правди, Добра і Любові. Після презентації, вихованці учителя Дмитра, підготували виступ, у якому показали фрагменти технічних елементів Бойового Гопака.

 

Детальніше...26.01.2019р.у НД с.Костенів відбулися проводи коляди"Хай минає рід біда, йде до хати коляда"за участю вокального та фолькльорного  гуртків.

 
Більше статтей...