Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 656 гостей на сайті

Детальніше...Детальніше...Щорічно з 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”, яка стартувала і в Перемишлянському районі 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Дана акція підтримується міжнародною спільнотою з 1991 року.

1 грудня 2017 року працівники служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації взяли участь у проведенні відповідних заходів в Бібрській  ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко. Разом з педагогами школи було проведено урок у мультимедійному класі школи, на якому учнів інформували про актуальні для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми та протидії торгівлі людьми . Також було проведено анонімне  анкетуваня та переглянуто ролики на тему насильства та жорстокого поводження з дітьми.

Детальніше...

 

Детальніше...23 листопада 2017 року працівники служби у справах дітей спільно з працівниками  районного  центру соціальних служб для дітей, сімї та молоді провели рейд  на території м. Перемишляни ( Перемишлянський професійний ліцей, ОЗНЗ школа-гімназія). В результаті рейду виявлено учнів, які прогулюють шкільні заняття. З дітьми проведену відповідну профілактичну бесіду та скеровано інформацію в відділ освіти Перемишлянської райдержадміністрації.

 

Детальніше... Детальніше...Відповідно до розпорядження голови Перемишлянської районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №366  створено  прийомну сім’ю в с.Унів Перемишлянського району Львівської області та влаштовано на спільне проживання і виховання статусну дитину.

27 вересня 2017 року працівники служби у справах дітей здійснили виїзд в м.Львів в Дитячий дошкільний будинок №1 Львівської міської ради з метою влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, в прийомну сім’ю. Виховуючи двох своїх  власних  малолітніх дітей прийомні батьки вирішили подарувати любов і родинне тепло дитині, яка не має батьківського піклування.

 

Детальніше...26 вересня 2017 року головний спеціаліст відділу з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації Г.Кінаш відвідала батьківські збори в ОЗНЗ "Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів" Перемишлянської районної ради Львівської області та прочитала лекцію батькам щодо усиновлення громадянами України дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Детальніше...11 червня на дитячому майданчику (м.Перемишляни)  відбулось святкування Дня захисту дітей.

Свято "Подаруй дитині вишиванку" було організоване за сприяння депутатів Перемишлянської районної ради, СуСД та громадських активістів міста.

Після вітального слова заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапського та начальник СуСД Г.Гриньків 42 дітям пільгових категорій були вручені вишиванки. А також дітям, учасників АТО, дітям, які опинились в складних життєвих обставинах та усім учасникам святкового концерту були вручені солодощі.

 
Більше статтей...