Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 188 гостей на сайті

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

Детальніше...27 лютого 2018 року працівники служби у справах дітей спільно з   заступником директора районного  центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді взяли участь у засіданні виконавчого комітету Іванівської сільської ради, на якому розглядалось питання про виконання батьківських обов’язків. З матір’ю неповнолітньої проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду щодо належного виконання батьківських обов’язків, недопущення пропусків донькою шкільних занять, забезпечення належних матеріально-побутових умов проживання. Жінку попереджено, що ухиляння від виконання  батьківських обов’язків призведе до позбавлення батьківських прав.

 

Детальніше...1 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапський разом з начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Г.Гриньків та спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації А.Смиком взяли участь у роботі ІІ Львівської обласної конференції «Разом для дітей!»

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...18 грудня, напередодні одного з найбільш казкових днів у році діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування побували на святковому дійстві до Дня Святого Миколая. Свято організували в приміщенні бенкетного залу “Версаль” працівники служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з представниками ПП “Світ кави”. В цей казковий день дітвора ласувала солодкою випічкою від спонсорів, яку виготовляють на даному підприємстві.

Варто відзначити, що перед святковим застіллям в народному домі м. Перемишляни  41 дитина – сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування отримали подарунки, які вручали від імені Чудотворця представники ПП “Світ кави”.

Також після святкового та солодкого столу до організаторів акції  зі словами вдячності звернулися опікуни, піклувальники та прийомні батьки. Вони  побажали доброчинцям  здоров’я, здійснення усіх мрій та задумів, а діти подарували їм пісню про Святого Миколая "Ой хто, хто, Миколая любить".

 

Детальніше...Детальніше...Щорічно з 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”, яка стартувала і в Перемишлянському районі 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Дана акція підтримується міжнародною спільнотою з 1991 року.

1 грудня 2017 року працівники служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації взяли участь у проведенні відповідних заходів в Бібрській  ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко. Разом з педагогами школи було проведено урок у мультимедійному класі школи, на якому учнів інформували про актуальні для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми та протидії торгівлі людьми . Також було проведено анонімне  анкетуваня та переглянуто ролики на тему насильства та жорстокого поводження з дітьми.

Детальніше...

 

Детальніше...23 листопада 2017 року працівники служби у справах дітей спільно з працівниками  районного  центру соціальних служб для дітей, сімї та молоді провели рейд  на території м. Перемишляни ( Перемишлянський професійний ліцей, ОЗНЗ школа-гімназія). В результаті рейду виявлено учнів, які прогулюють шкільні заняття. З дітьми проведену відповідну профілактичну бесіду та скеровано інформацію в відділ освіти Перемишлянської райдержадміністрації.

 
Більше статтей...