Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 209 гостей на сайті

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

Детальніше...

Детальніше...18 жовтня  працівники  служби у справах дітей Перемишлянської райдержадмінстрації долучились до вуличної ходи, яка відбулася в м.Перемишляни, з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Основна мета акції – довести до громадськості про існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.

 

Детальніше...5 жовтня у Бібрський дитячий будинок сімейного типу  було довлаштовано на виховання та спільне проживання  ще одну дитину, позбавлену батьківського піклування. До цього часу дитина виховувалась у прийомній сім’ї. Проте, із об’єктивних причин сім’я припинила функціонування.

Відтак, на даний час в дитячому будинку сімейного типу  м.Бібрка виховується  девять статусних дітей.

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...З метою привернення уваги до питання влаштування на виховання в сім”ї громадян України дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування 28 вересня 2018 року працівники служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками Перемишлянського РЦСССДМ  взяли участь в організації проведення Всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення  - це любов на все життя».

Даний захід був проведений в ОЗНЗ Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ  ст.  №2 ім.О.Ковча, НВК ім.А.Костирки с.Костенів, Кимирській ЗОШ І-ІІ ст., ОЗНЗ  Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко, Дунаївській  ЗОШ І-ІІІ ст., та за участі батьків та учнів 10-А класу ОЗНЗ Перемишлянська школа-гімназія.

 

Право дитини на сім’ю закріплено на міжнародному та національному законодавчому рівні, зокрема Конвенцією ООН про права дитини, Конституцією України, Сімейним кодексом України тощо. Відповідно до положень Конвенції ООН про права дитини держава зобов’язана забезпечити дитині такий захист і таке піклування, які необхідні для її благополуччя, беручи до уваги права й обов’язки її батьків, опікунів чи інших осіб, які відповідають за неї за законом, і з цією метою вживає всіх відповідних законодавчих та адміністративних заходів.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 12 вересня, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

До комісії звернулась жителька району з метою одержати дозвіл на укладання договору дарування часток житлової площі.

Йдеться про сім’ю, у складі якої є малолітня дитина.

Відтак, члени комісії, розглянувши пакет документів, погодились надати дозвіл на укладання договору.

 
Більше статтей...