Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 241 гостей на сайті

Детальніше...5 серпня 2020 року у Львівській ОДА відбулось засідання комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 24 червня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ростислава Танасієнка відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дітей Перемишлянської райдержадміністрації.

Детальніше...

 

Детальніше...На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Львівській області від 02.04.2020 №5 «Про забезпечення прав дітей в умовах проведення карантинних заходів у Львівській області» працівниками служби у справах дітей спільно з працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді проведено комісійні відвідини сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які повернулися з інституційних форм виховання до своїх законних представників та дітей, які залишилися без батьківського піклування. Відтак, було здійснено виїзд у села Осталовичі, Ушковичі, Кимир, та Чуперносів  Перемишлянського району Львівської області. Відвідано 6 сімей в яких виховується 12 дітей. Під час відвідин проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед сімей з дітьми, про те, що таке COVID-19, які його симптоми, як поширюється вірус, про правила індивідуального захисту, яких необхідно дотримуватися з метою убезпечення від зараження коронавірусом. Окрім цього вручено продуктові набори сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 31 січня заступник голови райдержадміністрації І.Шалапський провів засідання Координаційної ради з питань захисту прав дітей та  реалізації реформи системи інституційного догляду та  виховання дітей у Перемишлянському районі. У засіданні взяли участь  представники структурних  підрозділів райдержадміністрації,  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Перемишлянської районної ради», Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, бюро правої допомоги.

Детальніше...

 

Детальніше... Детальніше...23 січня 2020 року у Львові відбулася навчальна сесія з комунікації реформи. Зібрали фахівців соціальної сфери, представників служб у справах дітей районів, міст, ОТГ, щоб навчитися говорити про реформу доступно, зважаючи на цільову аудиторію та спільно!

ДІ реформа - це ті зміни, які можуть відбутися лише у взаємодії влади, громадськості, представників соцсфери, батьків, дітей, медіа та суспільства загалом. Реформа ДІ залежить від того, що ми скажемо і, що ми почуємо!

Детальніше...

 
Більше статтей...