Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2020 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 376 гостей на сайті

Детальніше...На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Львівській області від 02.04.2020 №5 «Про забезпечення прав дітей в умовах проведення карантинних заходів у Львівській області» працівниками служби у справах дітей спільно з працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді проведено комісійні відвідини сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які повернулися з інституційних форм виховання до своїх законних представників та дітей, які залишилися без батьківського піклування. Відтак, було здійснено виїзд у села Осталовичі, Ушковичі, Кимир, та Чуперносів  Перемишлянського району Львівської області. Відвідано 6 сімей в яких виховується 12 дітей. Під час відвідин проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед сімей з дітьми, про те, що таке COVID-19, які його симптоми, як поширюється вірус, про правила індивідуального захисту, яких необхідно дотримуватися з метою убезпечення від зараження коронавірусом. Окрім цього вручено продуктові набори сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 31 січня заступник голови райдержадміністрації І.Шалапський провів засідання Координаційної ради з питань захисту прав дітей та  реалізації реформи системи інституційного догляду та  виховання дітей у Перемишлянському районі. У засіданні взяли участь  представники структурних  підрозділів райдержадміністрації,  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Перемишлянської районної ради», Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, бюро правої допомоги.

Детальніше...

 

Детальніше... Детальніше...23 січня 2020 року у Львові відбулася навчальна сесія з комунікації реформи. Зібрали фахівців соціальної сфери, представників служб у справах дітей районів, міст, ОТГ, щоб навчитися говорити про реформу доступно, зважаючи на цільову аудиторію та спільно!

ДІ реформа - це ті зміни, які можуть відбутися лише у взаємодії влади, громадськості, представників соцсфери, батьків, дітей, медіа та суспільства загалом. Реформа ДІ залежить від того, що ми скажемо і, що ми почуємо!

Детальніше...

 

Детальніше...З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, 16 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Шалапського відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний виносились такі питання:

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 3 січня в райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Шалапського відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглядались питання про призначення піклувальника над дитиною-сиротою та про визначення місця проживання малолітньої дитини.

Детальніше...

 
Більше статтей...