Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2020 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 364 гостей на сайті

Детальніше... 14 травня 2013р. було здійснено виїзд комісії на територію Липовецької сільської ради.  Комісія в складі  працівників управління соціального захисту населення (Л.Умриш,  О.Здерська), РЦСССДМ (О.Винницька), та працівника служби у справах дітей (Н.Стецків) обстежувала цільове використання коштів, отриманих при народженні дитини.

 

Детальніше... 25 квітня  2013 року  служба у справах дітей Перемишлянської районної державної адміністрації  спільно з відділом освіти, молоді та спорту, з метою профілактики правопорушень серед дітей та підлітків, виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, залишилися без батьківського піклування,  проведення індивідуальної роботи з дітьми-сиротами  та дітьми, позбавленими батьківського піклування  провела робочу нараду з керівниками навчальних закладів району, на якій ознайомили присутніх із нормативно-правовою базою щодо захисту законних прав та інтересів дітей вказаних категорій, надали  методичні рекомендації.

 

Детальніше... Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 вересня 2012 р. № 599 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» та графіку проведення  перевірок  діяльності  виконавчих  органів      місцевого  самоврядування, щодо  здійснення  ними  делегованих повноважень  органів  виконавчої  влади  25 квітня 2013 року розпочалась комплексна перевірка діяльності виконкому Вовківської сільської ради із здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади. Начальником служби у справах дітей Г.Гриньків та заступником начальника, начальником відділу з питань опіки, піклування та усиновлення Г.Куніцькою проведено перевірку  стану дотримання законодавства щодо захисту законних прав та інтересів дітей на території сільської ради.
Начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації С.Зварич та головний спеціаліст відділу Г.Зіник звернули увагу на організаційне забезпечення здійснення делегованих повноважень, планування роботи виконкому та ведення документації з кадрової роботи.
В процесі перевірки надано методичну допомогу із зазначених питань.

 

Детальніше... 19 квітня 2013 р. комісія в складі працівників  служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації головного спеціаліста Кінаш Г.Л.,провідного спеціаліста Бас Г.Й. та працівника КМСД  Перемишлянського РВ ГУМВСУ у Львівській області Працьовитого О. здійснили профілактичний рейд в ВППОС «Телекомсервіс»  м.Перемишляни ЛФ ПАТ «Укртелеком» з метою виявлення неповнолітніх осіб, які жебракують, бродяжать, з невідомих причин прогулюють шкільні заняття, вживають спиртні та слабоалкогольні  напої.
Неповнолітніх у навчальний час в цих місцях проведення дозвілля не виявлено.

 

Детальніше...

12 квітня 2013 року здійснено комісійний виїзд на територію Іванівської сільської ради, метою якого було здійснення перевірки цільового використання коштів виплаченої при народженні дитини матеріальної допомоги. У роботі комісії, окрім працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації та РЦСССДМ, взяла участь провідний спеціаліст служби у справах дітей  Н.Стецків.

 
Більше статтей...