Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2020 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 381 гостей на сайті

Детальніше...Детальніше...22 грудня, з нагоди Дня святого Миколая службою у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації організовано поїздку в Львівський державний цирк. Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти, які перебувають в складних життєвих обставинах мали змогу взяти участь у перегляді новорічної циркової вистави «Новорічні забави».

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...На виконання розпорядження голови Перемишлянської райдержадміністрації 17 грудня 2019 року від батьків тимчасово відібрано трьох малолітніх дітей та влаштовано в притулок для дітей служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації терміном на один місяць.

Слід зазначити, що за ухиляння від виконання батьками батьківських обов'язків, малолітні  діти впродовж трьох років перебувають на обліку дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах  служби у справах дітей.

 

Детальніше...Детальніше...17 грудня 2019 року в приміщенні народного дому «Просвіта» м.Перемишляни відбувся захід до свята Миколая.  Діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із сімей учасників АТО та діти із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах мали змогу переглянути святкову виставу та отримати солодкі подарунки від Святого Миколая.

 

Детальніше...Сьогодні, 12 грудня в райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський. На засіданні комісії розглядалось повідомлення КП Перемишлянська центральна районна лікарня щодо трьох малолітніх дітей,  батьки, яких неналежно виконували батьківські обов’язки.

Детальніше...

 

Детальніше...Працівники  служби  у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації спільно з суб’єктами соціальної роботи здійснили оцінку рівня безпеки двох малолітніх дітей, які були залишені матір’ю.

За результатами проведеної оцінки дітей вилучили та влаштували на обстеження у дитяче відділення КП Перемишлянська ЦРЛ. Після чого діти були влаштовані у Будинок дитини КЗ ЛОР.

Органом опіки та піклування подано позовну заяву про позбавлення матері малолітніх дітей батьківських прав.

Загалом впродовж грудня 2019 року органом опіки та піклування райдержадміністрації подано позови про позбавлення батьківських прав відносно п’яти дітей.

 
Більше статтей...