Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2020 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 378 гостей на сайті

Детальніше...Детальніше...На виконання Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Перемишлянському районі на 2019-2021 рр. цьогоріч забезпечено житлом двох осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Дві квартири придбано за кошти обласного та районного бюджетів, зокрема з обласного бюджету - 446,6 тис. грн., з районного – 297,8 тис.грн. Зауважимо, що власники квартир залишили для нових мешканців меблі та побутову техніку.

Ще одній особі з числа дітей-сиріт на придбання житла виділено грошову компенсацію у сумі 365,3 тис.грн.. Гроші для цього передбачені Порядком та умовами надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 

Детальніше...Детальніше...У межах Проєкту «Різдвяний Конвой» 3 грудня 2019 року до Перемишлянського району завітали гості із Німеччини для розповсюдження подарунків серед дітей-сиріт, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також, які виховуються у  багатодітних та малозабезпечених сім’ях.

Відтак, у Німеччині родини  зібрали пакунки з подарунками для українських дітей.

Черговий Проєкт організували громадська організація «Народна самооборона Львівщини» у співпраці з ГО Ротарі клуб «Львів Інтернешнл», службою у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та партнерами з Німеччини WPK Weihnachtsackchenkonvoi gGmbH.

 

Детальніше...8 листопада 2019 року в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулася нарада керівників служб у правах дітей районів за участі заступника голови обласної державної адміністрації Ю.І.Холода. Після  обговорення виконання доручення голови обласної державної адміністрації №22/0/6-19 від 17 жовтня 2019 року «На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2019 року №721/2019 «Про деякі питання забезпечення прав та законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, розвитку та підтримки сімейних форм виховання дітей» відбулось нагородження з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту дітей та з нагоди Дня працівника соціальної сфери, нагороджено грамотою служби у справах дітей Львівської ОДА Світлану Гембару, провідного спеціаліста відділу з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації

Подяку Львівської обласної державної адміністрації одержала Галина Кінаш, головний спеціаліст  відділу опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Перемишлянської РДА.

 

Детальніше...Детальніше...23 жовтня 2019 року працівники служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації спільно з працівниками Перемишлянського РЦСССДМ, керуючим справами секретаря виконавчого комітету Бібрської міської ради та в.о. старости Свірзького старостинського округу здійснили обстеження матеріально-побутових умов проживання осіб, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.  Також вивчили стан виховної роботи у Свірзькій ЗОШ І-ІІІст. і  провели лекцію на тему: «Недопущення булінгу в учнівському середовищі».

 

Детальніше...13.10.2019 року, в рамках проведення районної спартакіади сільських рад Перемишлянщини та з нагоди Дня захисника України відбулось змагання з  настільного тенісу та рукодужання серед команд сільських рад в Центрі дозвілля м.Перемишляни.

Детальніше...

 
Більше статтей...