Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2020 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 363 гостей на сайті

Детальніше...5 грудня працівники служби  у справах  дітей  спільно з  працівниками  районного  центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді здійснили виїзд в с.Костенів Брюховицької сільської ради. Суб’єктами соціальної роботи проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах,  про що складено відповідні акти.

 

 

Детальніше...Сьогодні, 5 грудня  голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин  провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія розглянула питання про можливість позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей; про надання дозволу на укладання договору дарування житлового будинку та часток житлового будинку,  а також  земельних ділянок на яких вони знаходяться; про надання дозволу на укладання спадкового договору.

 

Детальніше...Асоціація благодійників України є засновником  Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018». Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року.

У жовтні 2018 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018».

Детальніше...

 

Детальніше...20 листопада в Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся форум «Деінституалізація: соціальні послуги в громадах» в якому взяла  участь т.в.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Г.Кінаш.

Головні теми доповіді, які обговорювалися  на форумі:

- методичні рекомендації для ОТГ щодо формування системи інтегрованих соціальних послуг;

- дорожня карта реформи: міцні сім´ї, захищені діти;

- фактори якісного супроводу родин у СЖО.

 

Детальніше...

Детальніше...18 жовтня  працівники  служби у справах дітей Перемишлянської райдержадмінстрації долучились до вуличної ходи, яка відбулася в м.Перемишляни, з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Основна мета акції – довести до громадськості про існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.

 
Більше статтей...