Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2020 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 365 гостей на сайті

Детальніше...Сьогодні, 9 жовтня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. В ході засідання розглядалось питання про доцільність позбавлення батьківських  прав відносно малолітньої дитини.

Детальніше...

 
Детальніше...

У службі у справах дітей Львівської ОДА наголошують, що патронат над дитиною не передбачає усиновлення чи відриву дитини від рідних батьків. Навпаки, він має на меті вирішення родинних проблем шляхом тимчасової опіки над дитиною.

Патронатна сім'я - це тимчасова сім’я для дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, завдання якої полягає у тому, аби мінімізувати травматизацію дитини, коли її забирають від батьків. Саме завдяки даній формі влаштування діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, не потраплятимуть в інтернатні заклади, а перебуватимуть в спеціально підготовленій сім’ї, де про них турбуватимуться та забезпечать догляд і реабілітацію.

Детальніше...

 

Детальніше...З метою проведення інформаційно-просвітницької кампанії щодо розвитку патронату над дитиною в межах реалізації ДІ-реформи у Перемишлянському районі, сьогодні, 6 жовтня проведено круглий стіл за участі заступника голови райдержадміністрації Івана Шалапського та представників служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді, бюро правової допомоги, освіти, охорони здоров´я, соціального захисту населення. Обговорені питання важливості запровадження патронату над дитиною у громаді, алгоритм надання послуги патронату над дитиною та переваги перебування дитини у патронатного вихователя.

 

Детальніше...5 серпня 2020 року у Львівській ОДА відбулось засідання комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 24 червня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ростислава Танасієнка відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дітей Перемишлянської райдержадміністрації.

Детальніше...

 
Більше статтей...