Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2020 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 265 гостей на сайті

Детальніше... 19 квітня 2013 р. комісія в складі працівників  служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації головного спеціаліста Кінаш Г.Л.,провідного спеціаліста Бас Г.Й. та працівника КМСД  Перемишлянського РВ ГУМВСУ у Львівській області Працьовитого О. здійснили профілактичний рейд в ВППОС «Телекомсервіс»  м.Перемишляни ЛФ ПАТ «Укртелеком» з метою виявлення неповнолітніх осіб, які жебракують, бродяжать, з невідомих причин прогулюють шкільні заняття, вживають спиртні та слабоалкогольні  напої.
Неповнолітніх у навчальний час в цих місцях проведення дозвілля не виявлено.

 

Детальніше...

12 квітня 2013 року здійснено комісійний виїзд на територію Іванівської сільської ради, метою якого було здійснення перевірки цільового використання коштів виплаченої при народженні дитини матеріальної допомоги. У роботі комісії, окрім працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації та РЦСССДМ, взяла участь провідний спеціаліст служби у справах дітей  Н.Стецків.

 

26 лютого до дитячого будинку сімейного типу в м.Бібрка навідались керівник служби у справах дітей Перемишлянської районної державної адміністрації Г.Гриньків, заступник керівника Г.Куніцька та головний спеціаліст Г.Кінаш, а також секретар Бібрської міської ради С.Лесняк і фахівець із соціальної роботи Г.Теплицька. Гості, спілкуючись із вихованцями і матір’ю-вихователькою закладу та оглянувши приміщення, пересвідчились, що діти задоволені матеріально-побутовими умовами проживання.

 

Детальніше...Працівники служби у справах дітей Перемишлянської районної державної адміністрації 18.04.2012 року  спільно з Перемишлянським РВ ГУМВСУ у Львівській області здійснили обстеження матеріально – побутових умов  проживання сім’ї, яка опинилася у складних життєвих обставинах, -  жит. х.Кутерноги, Чемеринецької сільської ради.

 

1 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Детальніше...

 
Більше статтей...