Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2020 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 245 гостей на сайті

Детальніше...З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, 16 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Шалапського відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний виносились такі питання:

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 3 січня в райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Шалапського відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглядались питання про призначення піклувальника над дитиною-сиротою та про визначення місця проживання малолітньої дитини.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...22 грудня, з нагоди Дня святого Миколая службою у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації організовано поїздку в Львівський державний цирк. Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти, які перебувають в складних життєвих обставинах мали змогу взяти участь у перегляді новорічної циркової вистави «Новорічні забави».

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...На виконання розпорядження голови Перемишлянської райдержадміністрації 17 грудня 2019 року від батьків тимчасово відібрано трьох малолітніх дітей та влаштовано в притулок для дітей служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації терміном на один місяць.

Слід зазначити, що за ухиляння від виконання батьками батьківських обов'язків, малолітні  діти впродовж трьох років перебувають на обліку дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах  служби у справах дітей.

 

Детальніше...Детальніше...17 грудня 2019 року в приміщенні народного дому «Просвіта» м.Перемишляни відбувся захід до свята Миколая.  Діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із сімей учасників АТО та діти із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах мали змогу переглянути святкову виставу та отримати солодкі подарунки від Святого Миколая.

 
Більше статтей...