Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< квітня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 25 гостей на сайті

Вперше в Україні розпочинається стипендіальна програма для спортсменів «Sports and Study USA», що повністю покриває вартість навчання у рейтингових вишах США.

Детальніше...

 

Фонд Кличко оголошує всеукраїнський конкурс на встановлення 10 дитячих спортивних майданчиків для школярів 6-18 років. До участі запрошуються усі загальноосвітні школи України.

Детальніше...В рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!» Фонд Кличко планує встановити та урочисто відкрити 10 майданчиків, які відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном!

За 12 років існування проекту уже встановлено 181 майданчик.

До участі у Конкурсі запрошуються загальноосвітні школи, для яких виховання спортивної та здорової молоді є пріоритетом.

Детальніше...

 

24, 26 квітня 2017 року о 17.00 год  Перемишлянська ДЮСШ «Сокіл» (м.Перемишляни, вул.Привокзальна,1) проводить відкриті тренування із дзюдо для дітей батьки яких служили в АТО.  Відповідальний тренер Дзвонік Ігор Михайлович.

 

Детальніше...Відповідно до Всеукраїнського місячника з облаштування спортивних майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення «Спорт для всіх – спільна турбота» та з метою покращення умов для регулярних масових занять фізичною культурою різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку з березня по квітень 2017 року в Перемишлянському районі проводиться місячник. Основним завданням місячника – упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону шляхом залучення до участі громадськості, активних діячів галузі фізичної культури та спорту, РО ВФСТ «Колос», дітей та молоді.

 

Детальніше...29 березня 2017 року в Перемишлянській райдержадміністрації під головуванням заступника голови РДА І.Шалапського відбулось засідання Координаційної ради з питань молодіжної політики, національно-патріотичного  виховання дітей та молоді.

Обговорювались питання про стан  реалізації на місцевому рівні державної молодіжної політики за І-й квартал поточного, шляхи подолання негативних явищ серед молоді Перемишлянського району, а також допомога молоді в пошуках роботи.

 
Більше статтей...