Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 195 гостей на сайті

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом, організація змістовного дозвілля, збагачення знаннями учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів, а також виховання почуття патріотизму, гордості за Україну,  22 березня 2018 році  0 10.00 відбудеться районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу Олімпійське лелеченя» на базі ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча». Даний захід є комплексним і включає три складові: спортивну, освітню та культурну частини. Програма заходу складається з:

- культурної, презентаційної частини, відповідно буде оцінюватись шикування, назва, девіз, емблема команди;

- спортивної частини – змагання з 7 комплексних естафет та стрибкової естафети;

- освітньої  частини – вікторина на олімпійську тематику.

 

Детальніше...Детальніше...З метою сприяння професійному самовизначенню та всебічному розвиткові особистості учнів району знайомлять із професіями під час екскурсій на підприємстваах

Зокрема, учні 8-х  класів ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів» відвідали Перемишлянське швейне підприємство, де ознайомилися з специфікою професії швачки.

Учні ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко» побували у Міні пекарні «Еко Татко» у с.Шегині та Піцерії «Левко» м. Львів

 

17 березня, з метою підвищення рівня спортивної майстерності серед спортсменів відбулися обласні змагання з плавання згідно  положення  «Про проведення обласних змагань з плавання» за програмою ХХVІІ спортивних Ігор Львівщини. На даному етапі Перемишлянщину представляли: Кравець Роман Михайлович, Серняк Іван Михайлови, Сорока Олександр Іванович, Бриконський Володимир Львович.

 

Детальніше...З метою залучення учнів до активних занять фізичною культурою та спортом, пропагування культури здорового способу життя, управління фізичної культури та спорту Львівської обасної державної адміністрації спільно з телеканалом «Перший Західний» та Громадською організацією «Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області»  продовжують реалізовувати  телевізійний проект «Шкільні батли». Другий сесон запису телевізійної програми відбуватиметься упродовж березня - травня  2018 року на базі палацу спорту «Динамо» м.Львів.

Детальніше...

 

Детальніше...

Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації інформує про початок конкурсу «Клич друзів – граймо разом» від Фонду Кличко, який спрямований на покращення інфраструктури загальноосвітніх навчальних закладів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Для участі у конкурсі необхідно зареєструвати заявку у системі: https://my.klitschkofoundation.org та заповнити відомості про заявника (контакти, фінансова інформація, про заклад, спортивні досягнення вчителів фізичної культури, тренерів та вихованців за допомогою відео та фото, характеристика очікуваного спортивного майданчика або діючого).

Детальніше...

 
Більше статтей...