Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< січня 2019 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 575 гостей на сайті

Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

 

 

Детальніше...29 грудня 2018 року о 13.00 в м.Перемишляни біля Народного дому для молоді та жителів Перемишлянського району   проводилася  акція «Марш здорової нації». Мета заходу пропагування здорового способу життя, профілактика алкоголю та тютюнопаління серед молоді та жителів району, а також активізація, формування і розвиток суспільно-активного молодого покоління. Організатори заходу – Львівська ГО «Рух тверезих Галичан» спільно з Перемишлянською РДА. Захід розпочався промовами учасників щодо шкідливості алкоголю та тютюну як для здоров»я так і суспільства. В подальшому відбулось демонстративне виливання алкоголю та знешкодження тютюну, що було вилучене у торговельних центрах при незаконному продажі для молоді на території  Перемишлянського району. На завершенні заходу відбувся «Марш здорової нації» центральною вулицею м.Перемишляни.

 

9 грудня 2018 року в історико-краєзнавчому музеї м.Перемишляни відбувся турнір з шашок в рамках спартакіади серед місцевих рад Перемишлянського району. В результаті змагань перемогу з шашок здобули: команда  Ушковицької сільської ради – І місце,  команда  Брюховицької сільської  ради – ІІ місце, команда  Лагодівської сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами.

 

 

9 грудня 2018 року в історико-краєзнавчому музеї м.Перемишляни відбувся турнір з шахів в рамках спартакіади серед місцевих рад Перемишлянського району. В результаті змагань перемогу з шахів здобули: команда  Брюховицької сільської ради – І місце,  команда  Лагодівської сільської  ради – ІІ місце, команда  Іванівської сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами.

 

 

Детальніше...8 грудня 2018 року вихованці ДЮСШ «Сокіл» м.Перемишляни взяли участь у  відкритому кубку м.Львова у змаганні з самбо присв»яченого пам»яті М.Левицького. В змаганнях брали участь біля 200 учасників із різних областей  України. Вихованці  ДЮСШ «Сокіл» м.Перемишляни  Кравець Марія здобула ІІ місце, Кудрявська Злата –  ІІІ місце у ваговій категорії 60 кг. Мазуркевич Богдан  посів ІІІ місце  у ваговій категорії  42 кг.  Команду до змагань готував тренер-викладач ДЮСШ «Сокіл» Дзвоник Ігор Михайлович

 

Детальніше...Детальніше...6 грудня 2018 року в  м.Перемишляни на базі музичної школи було проведено районний турнір  з шашок серед ЗОШ І-ІІст. Метою заходу є популяризація здорового способу життя, профілактика негативних явищ, організація змістовного дозвілля серед  дітей та молоді.  В результаті змагань перемогу здобули:  команда Тучненської ЗОШ І-ІІст.– І місце, команда Боршівської ЗОШ І-ІІст.– ІІ місце, команда Кимирської ЗОШ І-ІІст.– ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та медалями.

 

 

 
Більше статтей...