Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< липня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 86 гостей на сайті

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...Гра в шахи — одна з найдавніших у світі, і в наші дні має багато шанувальників, які присвячують себе цьому захопленню. Професіонали грають у шахових школах і клубах, а любителі часто змагаються в парках. На перший погляд шахи — це спокійне і малорухливе заняття, однак потребує неабиякого терпіння та інтелектуального розвитку.

З метою популяризації розвитку шахів у районі та з нагоди Дня шахів 20 липня 2018 року в приміщенні історико-краєзнавчого музею м.Перемишляни відбувся районний турнір з шахів організований Перемишлянською райдержадміністрацією спільно з Перемишлянською РО ВФСТ «Колос».

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 27 червня, в м.Перемишляни відбувся велопроїзд у вишиванці. Захід, приурочений до Дня Конституції України та Дня молоді, проходив під гаслом «Відповідальність починається з мене».

Даний проїзд був організований Перемишлянською райдержадміністрацією спільно з РЦСССДМ та районним відділенням поліції.

Детальніше...

 

Детальніше...16-17 червня відбулися обласні змагання з пляжного волейболу в рамках обласних комплексних змагань, за програмою XXVII обласних комплексних  Ігор Львівщини. Метою вищевказаного заходу є пропагування здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів. Перемишлянщину представляли:  Безп’ятко Роман,    Стецик Роман,  представник – Федюков Федір.

 

Детальніше...27 червня 2018  року в м.Перемишляни відбудеться велопроїзд у вишиванці. Захід, приурочений до Дня Конституції України та Дня молоді, відбуватиметься під гаслом «Відповідальність починається з мене».  Для участі у велопроїзді необхідно мати велосипед, а також бути одягнутим у вишиванку або в синьо-жовті кольори.  Збір відбудеться  о 10.00 у м.Перемишляни в парку біля пам’ятника Богдану Хмельницькому.

За додатковою інформацією  звертатись в Перемишлянську районну державну адміністрацію за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,1 (спортивна школа).  Тел. для довідок  (096)16 73 773.

 

Детальніше...На початку червня у Львові на аеродромі «Цунів» відбулися обласні змагання з авіамодельного виду спорту. Команда з Перемишлянського району здобула ІІ місце – з великих вільнолітаючих моделей та ІІІ місце – з малих вільнолітаючих моделей. В особистому змаганні Новарівський Олег здобув ІІ місце з великих вільнолітаючих моделей та ІІІ місце – з  малих вільнолітаючих моделей, також Мирка Назар здобув ІІІ місце – з  малих вільнолітаючих моделей. Команду готував викладач ЦДЮТ м.Перемишляни – Федір Макушняк.

 
Більше статтей...