Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 120 гостей на сайті

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 травня у м. Перемишляни відбудуться заходи із відзначення Дня Героїв:

12.00 год – покладання квітів

14.00год. – у Народному домі урочистості та святковий концерт

З метою організації змістовного дозвілля молоді, сприяння фізичному,  духовному, культурному розвитку, профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі, розширення світогляду та розвиток творчих здібностей у дітей, громадська організація «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини» пропонує відпочинок дітей віком 7-17 років влітку 2018 р. в закладах України, котрі знаходяться на березі Чорного моря:

1) ОСТ «Лісотехнік» (Миколаївська обл., с. Рибаківка) – власник Національний Лісотехнічний університет України (м. Львів).

Наповненість закладу на зміну становить понад 800 дітей та дорослих. Спальні приміщення розміщенні у цегляних корпусах та фінських будиночках. Кількість місць в кімнаті для молодших школярів 2-3, для старших школярів – 3-4. Для дорослих 2-х місні номери, або номери з дітьми 3-4-5 місні. 5-ти разове збалансоване харчування у новій їдальні. Власний піщаний пляж, ігрові та спортивні майданчики, цікава програма відпочинку.

Детальніше...

 

Детальніше...21 квітня 2018 року в м.Львові відбувся відкритий турнір з боротьби самбо серед дітей 2004 року народження і молодші. В змаганнях брали участь біля 500 учасників із Львівської, Закарпатської, Рівненської, Луганської, Івано-Франківської, Одеської областей та м.Києва. Також серед учасників у змаганні боротьби з самбо були участь 10 вихованців ДЮСШ «Сокіл» м.Перемишляни, серед яких Павлюк Назар житель с.Болотня  здобув ІІІ місце у ваговій категорії більше 71 кг. Когут Андрій житель с.Білка посів ІV місце  у ваговій категорії 71 кг. Команду до змагань готували тренери-викладачі ДЮСШ «Сокіл» Дзвонік Ігор Михайлович та Бедрій Степан Михайлович.

 

Детальніше...З нагоди всесвітнього дня здоров’я та з метою фізичного розвитку і загартовування організму дітей та молоді, популяризації здорового способу життя, виховання звички до систематичних занять фізичною культурою та спортом протягом квітня-травня 2018 року  проводиться ранкова зарядка серед школярів на території спортивних споруд у всіх навчальних закладах Перемишлянського району.

 

18-19 квітня поточного року молодь Перемишлянщини  взяла участь в обласних змаганнях з спартакіади серед допризовної молоді за програмою XXVII спортивних Ігор школярів Львівщини, присвяченої 100-й річниці бою під Крутами, які проходили в м. Львові.   Метою змагань є пропаганда здорового способу життя, національно-патріотичний розвиток дітей та молоді, підвищення престижу військової служби. Перемишлянщину представляли учні ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІст. ім. У.Кравченко».

 

Детальніше...10-13 травня ц.р. у Львівському Палаці мистецтв (м. Львів, вул. Коперника,17) відбудеться 11-й Дитячий форум, у програмі якого передбачено низку показових фізкультурно-спортивних виступів, зокрема:

Детальніше...

 
Більше статтей...