Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30 31        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 147 гостей на сайті

Детальніше...З метою пропагування  та формування відповідального ставлення молоді до свого здоров’я, профілактики антисоціальних проявів серед дітей та молоді, з нагоди Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», протягом квітня-травня 2017 року в ДЮСШ «Сокіл» м.Перемишляни за участю  вихованців школи відбулась  акція «Відповідальність починається з мене».

 

З нагоди Дня матері та з метою підтримки обдарованих  дітей та молоді, сприяння духовному, культурному  розвитку, розширення світогляду та розвиток творчих здібностей, профілактики негативних яваищ в молодіжному середовищі на Перемишлянщині відбудеться районний конкурс «Подарунок своїми руками».
Конкурс проводиться серед дітей та  молоді у трьох вікових групах
: від 9 до 13 років, від 14 до 18 років, старше 18 років.
Конкурс проводиться в таких  номінаціях, як:
листівка, квілінг, орігамі, аплікація, малюнок, вишивка, макраме, бісер, оригінальний подарунок.

Детальніше...

 

27 квітня 2017 року команда з Перемишлянського району  взяла участь в обласному спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя». Метою заходу є пропаганда здорового способу життя серед дітей, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху,  запобігання антисоціальних проявів серед дітей та молоді. Даний захід є комплексним і включає спортивну та культурно-освітню частини. Представляли наш район переможці районного спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» учні НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни з вчителем фізичної культури Величком Р.С.

 

19-20 квітня 2017 року  команда з Перемишлянського району  взяла участь в обласних змаганнях спартакіади серед допризовної молоді згідно  положення «Про проведення обласних змагань спартакіади серед допризовної молоді за программою ХХVІ спортивних Ігор школярів Львівщини, присвяченої 110 річниці з Дня народження Романа Шухевича», які відбулись у м.Львові. Метою змагань є пропаганда здорового способу життя серед молоді, національно-патріотичний  розвиток молодого покоління, запобігання антисоціальних проявів серед молоді, визначення фізичної підготовленості  допризовної молоді до служби у Збройних Силах України. Представляли наш район учні НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни з вчителем фізичної культури Слюбиком М.А. та зайняли 6 місце серед команд Львівської області.

 

З нагоди всесвітнього дня здоров’я та з метою фізичного розвитку і загартовування організму дітей та молоді, популяризації здорового способу життя, виховання звички до систематичних занять фізичною культурою та спортом протягом квітня 2017 року  проводиться  ранкова зарядка серед школярів на території спортивних споруд у всіх навчальних закладах Перемишлянського району.

 
Більше статтей...