30

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 257 гостей на сайті

Детальніше...13.10.2019 року в рамках проведення районної спартакіади сільських рад Перемишлянщини та з нагоди Дня захисника України відбулось змагання з  настільного тенісу та рукодужання серед команд сільських рад в Центрі дозвілля м.Перемишляни. В результаті напруженої боротьби перемогу з настільного тенісу здобула команда Стрілківської сільської ради – І місце, команда Іванівської сільської ради здобула ІІ місце, команда Дунаївської  сільської ради ІІІ місце.  У змаганні з рукодужання перемогу здобула команда Стрілківської сільської ради – І місце, команда Свірзької сільської ради здобула ІІ місце, команда Дунаївської  сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та кубками.

Детальніше...6 листопада 2019 року в м.Бібрка та в м.Перемишляни на базі ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія» та ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІст. ім. У.Кравченко»,  для шкільної молоді,   проводився  тренінг «Ідея змінює країну» в рамках проєкту, що реалізовується на Львівщині. Мета заходу активізувати молодих людей, сформувати і розвинути суспільно-активне молоде покоління. Лекторами виступали лідери обласних громадських організацій та обласного молодіжного центру, керівники підрозділів галузі молодіжної політики ОДА. За підсумками проведених виїздів будуть відібрані найкращі ідеї, а їхні автори зможуть взяти участь у Форумі ідей, який відбудеться у грудні  2019 року у м.Львові.

Детальніше...Детальніше...Детальніше...28.11.2019 року, в рамках проведення районних спортивних ігор школярів Перемишлянщини, відбувся турнір з шашок серед ЗОШ І-ІІст. Змагання, приурочені до  нагоди Дня Гідності та Свободи, проходили в історико-краєзнавчому музеї м.Перемишляни. За підсумками змагань команда з Чемеринецької ЗОШ І-ІІст. здобула І місце,  команда з Кимирської ЗОШ І-ІІст.  – ІІ місце, команда з Виписківської ЗОШ І-ІІст. посіла третю сходинку. Переможці були відзначенні грамотами та кубками.

24.10.2019 року, в рамках проведення районних спортивних ігр школярів Перемишлянщини, відбувся турнір з міні-футболу серед команд ЗОШ І-ІІІст. на майданчику із штучним покриттям в м.Перемишляни. За підсумками змагань команда ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія» здобула – І місце, команда ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча» здобула – ІІ місце, команда з НВК «ЗНЗ І-ІІІст.–ДНЗ» с.Костенів ім.А.Костирки здобула – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами, кубками.

10 жовтня 2019 року, з нагоди Дня захисника України та в рамках проведення районних спортивних ігр школярів Перемишлянщини, відбулося змагання з чотириборства   серед ЗОШ І-ІІІст.  Змагання відбулось на базі ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія. В програму чотириборства увійшло: біг 60м., біг 1км., стрибки в довжинуз розбігу, кидання м»яча. В результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда з ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія» – І місце, Костенівська ЗОШ – ІІ місце, ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та кубками.