Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 324 гостей на сайті

24.10.2019 року, в рамках проведення районних спортивних ігр школярів Перемишлянщини, відбувся турнір з міні-футболу серед команд ЗОШ І-ІІІст. на майданчику із штучним покриттям в м.Перемишляни. За підсумками змагань команда ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія» здобула – І місце, команда ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча» здобула – ІІ місце, команда з НВК «ЗНЗ І-ІІІст.–ДНЗ» с.Костенів ім.А.Костирки здобула – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами, кубками.

 

10 жовтня 2019 року, з нагоди Дня захисника України та в рамках проведення районних спортивних ігр школярів Перемишлянщини, відбулося змагання з чотириборства   серед ЗОШ І-ІІІст.  Змагання відбулось на базі ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія. В програму чотириборства увійшло: біг 60м., біг 1км., стрибки в довжинуз розбігу, кидання м»яча. В результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда з ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія» – І місце, Костенівська ЗОШ – ІІ місце, ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та кубками.

 

 

 

Детальніше...Детальніше...5.10.2018 року в с.Дорошів Жовківського району,  відбулися обласні змагання з авіамодельного виду спорту (вільнолітаючих схематичних моделей). Команда ЦДЮТ м.Перемишляни здобула І командне місце з вільнолітаючих схематичних моделей.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...8 жовтня в рамках неформальної освіти для шкільної молоді проводилася лекція-бесіда в Перемишлянському професійному ліцеї, ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія», Короснянській ЗОШ І-ІІст.

Детальніше...

 

Детальніше...5 жовтня 2019 року команда з Перемишлянщини взяла участь в обласних зональних змаганнях з волейболу в м.Сокаль. змагання відбувались згідно  з положенням  «Про проведення обласних зональних змагань з волейболу» за програмою ХХVІІІ спортивних Ігор Львівщини. Даний захід відбувається з метою пропаганди здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом. За результатами змагань команда з Перемишлянщини завоювала 2 місце.

 
Більше статтей...