Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 151 гостей і 1 користувач на сайті

Детальніше...

Детальніше...16.05.2019 року в м.Перемишляни на майданчику із штучним покриттям в рамках проведення районних спортивних ігр школярів Перемишлянщини, відбулось змагання з  міні-футболу (10 осіб) серед команд ЗОШ І-ІІст. За підсумками змагань команда Тучненської ЗОШ І-ІІст. здобула – І місце, команда Короснянської ЗОШ І-ІІст. здобула – ІІ місце, команда з Чемеринецької ЗОШ І-ІІст. – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами, медалями.

 

Детальніше...Детальніше...11 травня  проходив чемпіонат Львівської територіальної організації  ВФСТ «Колос» з настільного тенісу серед дітей  2004 року народження і молодших. Команда Перемишлянщини також взяла участь у змаганнях.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...З метою сприяння духовному, культурному розвитку шкільної молоді, національно-патріотичного розвитку дітей та молоді, популяризації здорового способу життя, профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі, відродження і розвиток історичних, патріотичних і культурних традицій Українського козацтва, виховання юних патріотів на засадах національної гідності та високої самосвідомості 18-19 квітня 2019 року відбувся І етап Всеукраїнського дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в ОТ «Дружба» с.Свірж (перший день) та на базі ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія (другий день).

Даний захід є комплексним і команди виборювали першість у таких видах змагань, як: впоряд (стройова підготовка), козацько-туристська (смуга перешкод), ігри на дужання (перетягування канату), стрільба з пневматичної зброї, гра «рятівник» (надання першої долікарської допомоги), а також – «Кращий кашевар», ватра «У колі друзів» (представлення творчо мистецького звіту рою).

Детальніше...

 

13.04.2019 року в м.Перемишляни на майданчику із штучним покриттям відбувся юнацький турнір з міні-футболу присвячений па’мяті о.Омеляна Ковча. За підсумками змагань команда ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча» здобула – І місце, команда ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія» здобула – ІІ місце, команда з с.Лагодів – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами, кубками.

 

Детальніше...Детальніше...12 квітня 2019 року,  в рамках неформальної освіти, проводилася лекція-бесіда для шкільної молоді в ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІст. ім. У.Кравченко» та в Боршівській ЗОШ І-ІІст. Мета заходу формування в молоді відповідального ставлення до своїх вчинків, пропагування здорового способу життя, формування лідерських якостей, а також активізація молодих людей, формування і розвиток  суспільно-активного молодого покоління. Лекторами виступали лідери обласної громадської організації  «Рух тверезих Галичан».

 
Більше статтей...