Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2020 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 233 гостей на сайті

Детальніше...Детальніше...Детальніше...8 жовтня в рамках неформальної освіти для шкільної молоді проводилася лекція-бесіда в Перемишлянському професійному ліцеї, ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія», Короснянській ЗОШ І-ІІст.

Детальніше...

 

Детальніше...5 жовтня 2019 року команда з Перемишлянщини взяла участь в обласних зональних змаганнях з волейболу в м.Сокаль. змагання відбувались згідно  з положенням  «Про проведення обласних зональних змагань з волейболу» за програмою ХХVІІІ спортивних Ігор Львівщини. Даний захід відбувається з метою пропаганди здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом. За результатами змагань команда з Перемишлянщини завоювала 2 місце.

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...27-28 вересня  вихованці гуртка національно-патріотичного спрямування ЦДЮТ м. Перемишляни взяли участь у  надзвичайно цікавій подорожі. Молодь запросили на веселий спортивний квест, провести два незабутні дні в атмосфері драйву та спорту.

Детальніше...

 

Детальніше...27-28.09.2019 року вихованці гуртка національно-патріотичного виховання ЦДЮТ м.Перемишляни взяли участь в  обласному заході –спортивному квесті на базі турклубу "Манівці",  що знаходиться в с.Березина Миколаївського району. Учасники гуртка взяли участь у сплаві по річці Дністер на катамаранах, подолавши відстань 18 км. Після чого взяли участь у семінарі, де Тарас Білошицький провів лекції на тему "Як створити клуб собі на голову на радість людям", "Як не втопитись, коли рятуєш".

 

Детальніше...З 27 вересня 2019 року Львівська обласна державна адміністрація та Львівський обласний молодіжний центр розпочинають традиційний молодіжний проєкт «Ідея змінює країну».

«Ідея змінює країну» – це комплекс тренінгів з проєктного менеджменту для молоді в районах Львівської області.

Мета – сформувати у молодіжному середовищі високу громадську свідомість, активізувати молодих людей Львівщини, розвинути суспільно-активне молоде покоління у районах та містах області Автори кращих проєктів візьмуть участь у фінальному дводенному Форумі ідей (м. Львів).

Детальніше...

 
Більше статтей...