Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< серпня 2019 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 336 гостей на сайті

У зв'язку із змінами до Умов прийому на навчання до закладів Вищої освіти України в 2019 році Ректорат Львівського державного університету фізичної культури повідомляє, що для вступу на спеціальність 017 Фізична культура і спорт (за спеціалізаціями: Фізична культура і спорт, Фізична культура і спорт різних груп населення, Фітнес і рекреація, Фізична реабілітація) творчі конкурси проходитимуть у період з 1 - по 10 липня 2019 року.

Детальніше...

 

31 січня 2019 року, в рамках проведення районних спортивних ігр школярів Перемишлянщини», було проведено баскетбол для юнаків серед ЗОШ І-ІІІст.  на базі ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія. В результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда з ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія»– І місце, Свірзька ЗОШ – ІІ місце, Костенівська ЗОШ – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та кубками.

 

Детальніше...5 лютого 2019 року на базі ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча  для шкільної молоді, в рамках неформальної освіти, проводилася  лекція-бесіда. Мета заходу - формування в молоді відповідального ставлення до своїх вчинків, формування  лідерських якостей, а також активізація молодих людей, формування і розвиток суспільно-активного молодого покоління. Лекторами виступали лідери обласної громадської організації «Рух тверезих Галичан».

 

Детальніше...29 грудня 2018 року о 13.00 в м.Перемишляни біля Народного дому для молоді та жителів Перемишлянського району   проводилася  акція «Марш здорової нації». Мета заходу пропагування здорового способу життя, профілактика алкоголю та тютюнопаління серед молоді та жителів району, а також активізація, формування і розвиток суспільно-активного молодого покоління. Організатори заходу – Львівська ГО «Рух тверезих Галичан» спільно з Перемишлянською РДА. Захід розпочався промовами учасників щодо шкідливості алкоголю та тютюну як для здоров»я так і суспільства. В подальшому відбулось демонстративне виливання алкоголю та знешкодження тютюну, що було вилучене у торговельних центрах при незаконному продажі для молоді на території  Перемишлянського району. На завершенні заходу відбувся «Марш здорової нації» центральною вулицею м.Перемишляни.

 

9 грудня 2018 року в історико-краєзнавчому музеї м.Перемишляни відбувся турнір з шашок в рамках спартакіади серед місцевих рад Перемишлянського району. В результаті змагань перемогу з шашок здобули: команда  Ушковицької сільської ради – І місце,  команда  Брюховицької сільської  ради – ІІ місце, команда  Лагодівської сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами.

 

 
Більше статтей...