Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 159 гостей на сайті

Детальніше...З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом, організація змістовного дозвілля, збагачення знаннями учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів, а також виховання почуття патріотизму, гордості за Україну,  11 квітня 2019 році   відбувся районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» на базі ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІст. ім. У.Кравченко».

Даний захід є комплексним і включає три складові: спортивну, освітню та культурну частини. Програма заходу складалася з:

Детальніше...

 

30 березня 2019 року команда з Перемишлянщини взяла участь в обласних змаганнях з плавання згідно  положення  «Про проведення обласних змагань з плавання» за програмою ХХVІІІ спортивних Ігор Львівщини. Даний захід відбувається з метою пропаганди здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом. Перемишлянщину представляли: Кравець Р.М., Серняк І.М., Васильчак І.Р.

 

Детальніше...6 - 7 квітня 2019 року у Львові відбудеться Молодіжний Форум #StudyDo, який організовує Львівський Обласний учнівський парламент за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Форум спрямований на саморозвиток та самовдосконалення молоді Львова та Львівської області. Програмою передбачено різноманітні лекції у сферах мотивації та Soft Skills. Також на території проведення заходу відбуватиметься Базар Ідей, де учасники зможуть ознайомитись із діяльністю громадських організацій Львівщини та долучитись до них.

Детальніше...

 

18 березня 2019 року Мінмолодьспортом оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення УкраїнськоПольських обмінів молоддю, який триватиме до 18:00 год. 16 квітня 2019 року.

Мета обмінів молоддю – активізація співробітництва української та польської молоді задля розбудови дружніх взаємин між народами цих країн. Умови проведення обмінів та контакти відповідальних осіб додаються (додаток).

Деталі за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/43574.

Детальніше...

 

Детальніше...20 березня 2019 року  з метою національно-патріотичного виховання дітей та молоді організована профорієнтаційна екскурсія для учнів ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча  в Навчальний центр Національної Гвардії України (Військова частина  3007) м.Золочів.

 
Більше статтей...