Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< січня 2020 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 122 гостей на сайті

Детальніше...Детальніше...5.10.2018 року в с.Дорошів Жовківського району,  відбулися обласні змагання з авіамодельного виду спорту (вільнолітаючих схематичних моделей). Команда ЦДЮТ м.Перемишляни здобула І командне місце з вільнолітаючих схематичних моделей.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...8 жовтня в рамках неформальної освіти для шкільної молоді проводилася лекція-бесіда в Перемишлянському професійному ліцеї, ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія», Короснянській ЗОШ І-ІІст.

Детальніше...

 

Детальніше...5 жовтня 2019 року команда з Перемишлянщини взяла участь в обласних зональних змаганнях з волейболу в м.Сокаль. змагання відбувались згідно  з положенням  «Про проведення обласних зональних змагань з волейболу» за програмою ХХVІІІ спортивних Ігор Львівщини. Даний захід відбувається з метою пропаганди здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом. За результатами змагань команда з Перемишлянщини завоювала 2 місце.

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...27-28 вересня  вихованці гуртка національно-патріотичного спрямування ЦДЮТ м. Перемишляни взяли участь у  надзвичайно цікавій подорожі. Молодь запросили на веселий спортивний квест, провести два незабутні дні в атмосфері драйву та спорту.

Детальніше...

 

Детальніше...З 27 вересня 2019 року Львівська обласна державна адміністрація та Львівський обласний молодіжний центр розпочинають традиційний молодіжний проєкт «Ідея змінює країну».

«Ідея змінює країну» – це комплекс тренінгів з проєктного менеджменту для молоді в районах Львівської області.

Мета – сформувати у молодіжному середовищі високу громадську свідомість, активізувати молодих людей Львівщини, розвинути суспільно-активне молоде покоління у районах та містах області Автори кращих проєктів візьмуть участь у фінальному дводенному Форумі ідей (м. Львів).

Детальніше...

 
Більше статтей...