Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2022 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 309 гостей на сайті

Детальніше...30 січня 2020 року, в рамках проведення районних спортивних ігр школярів Перемишлянщини», було проведено баскетбол для юнаків серед ЗОШ І-ІІІст.  на базі ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія. В результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда з ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія»– І місце, НВК «ЗНЗ І-ІІІст. –ДНЗ» с.Липівці – ІІ місце, ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та кубками.

 

 

Детальніше...13.10.2019 року в рамках проведення районної спартакіади сільських рад Перемишлянщини та з нагоди Дня захисника України відбулось змагання з  настільного тенісу та рукодужання серед команд сільських рад в Центрі дозвілля м.Перемишляни. В результаті напруженої боротьби перемогу з настільного тенісу здобула команда Стрілківської сільської ради – І місце, команда Іванівської сільської ради здобула ІІ місце, команда Дунаївської  сільської ради ІІІ місце.  У змаганні з рукодужання перемогу здобула команда Стрілківської сільської ради – І місце, команда Свірзької сільської ради здобула ІІ місце, команда Дунаївської  сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та кубками.

 

Детальніше...6 листопада 2019 року в м.Бібрка та в м.Перемишляни на базі ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія» та ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІст. ім. У.Кравченко»,  для шкільної молоді,   проводився  тренінг «Ідея змінює країну» в рамках проєкту, що реалізовується на Львівщині. Мета заходу активізувати молодих людей, сформувати і розвинути суспільно-активне молоде покоління. Лекторами виступали лідери обласних громадських організацій та обласного молодіжного центру, керівники підрозділів галузі молодіжної політики ОДА. За підсумками проведених виїздів будуть відібрані найкращі ідеї, а їхні автори зможуть взяти участь у Форумі ідей, який відбудеться у грудні  2019 року у м.Львові.

 

Детальніше...26.11.2019 року вихованці ЦДЮТ м.Перемишляни (Жовтюх Олександр, Жовтюх Вікторія, Карась Назар, Карпишин Вікторія, Костів Ірина, Прончак Вікторія, Задорожний  В’ячеслав, Кушнір Олександр, Попадюк Марія, Марків Марія, Мудрак Яна, Грицишин Микола, Чорненька Уляна, Грендаш Діана, Жох Анна) взяли участь в  обласному заході Гала-концерті та церемонії нагородження лауреатів ХХ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» відповідно до районної Програми розвитку молодіжної політики та національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Перемишлянському районі на 2019 рік. Керівник групи – директор ЦДЮТ м. Перемишляни   І. Я. Дух.

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...28.11.2019 року, в рамках проведення районних спортивних ігор школярів Перемишлянщини, відбувся турнір з шашок серед ЗОШ І-ІІст. Змагання, приурочені до  нагоди Дня Гідності та Свободи, проходили в історико-краєзнавчому музеї м.Перемишляни. За підсумками змагань команда з Чемеринецької ЗОШ І-ІІст. здобула І місце,  команда з Кимирської ЗОШ І-ІІст.  – ІІ місце, команда з Виписківської ЗОШ І-ІІст. посіла третю сходинку. Переможці були відзначенні грамотами та кубками.

 
Більше статтей...