21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

Детальніше...Детальніше...8-18 серпня 2018 року на території с.Ушковичі відбувся Всеукраїнський краєвий вишкіл 50 пластунів 13-17 років із всієї України. Під керівництвом 10 наставників та 3 капеланів відбувались практичні навчання з картографії, природознавства, надання першої медичної допомоги, виживання в природних умовах, куховарення на природі, а також відправлялися Служби Божі та проводились спортивні заходи.

 

Детальніше...2 вересня 2018 року команда державних службовців Перемишлянського району взяла участь в ІІ фінальному турі обласних змагань Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців, що відбувалися в м.Львові.

Детальніше...

 

Детальніше...З Нагоди Дня Незалежності в м.Перемишляни на майданчику з штучним покриттям відбувся турнір з міні-футболу серед підприємств, організацій Перемишлянськогорайону. Захід відбувся 7-10 серпня 2018 року. За підсумками змагань команда з «ЕКУ» здобула І місце, команда центру дозвілля м.Перемишлян – ІІ місце, команда «Група здоров»я» м.Перемишляни – ІІІ місце, команда державних службовців – IV місце. Переможці були відзначенні грамотами, призами.

 

Детальніше...15-21 серпня 2018 року у с. Орявчик Сколівського району вже вдруге відбудеться обласний наметовий табір, який має на меті виховання у молоді культури волонтерства.

Програмою табору передбачено тренінг по створенню громадського простору в Карпатах, цікаві ігри і навчання, англомовний клуб, турнір з Лазертагу, шкарпеткові бої та теренівки, холіпаті та ватербублбатл, арт-терапія і бодіарт, мандрівки і гори, співи під гітару біля ватри, море емоцій та друзів.

Детальніше...

 

Детальніше...28-29 серпня у Львові стартує проект для молоді Львівщини «Курс свідомих «Включайся!». Тренінговий курс відбувається в рамках Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки за ініціативи департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, патрульної поліції Львівської області та ГО «Курси першої домедичної допомоги САВ» і є продовженням спільної роботи в сфері забезпечення особистої безпеки молоді та розвитку навичок домедичної допомоги.

До участі у заході запрошуються молодь 16-30 років, яка проживає у Львівській області (перевага надається учасникам з районів Львівщини та ОТГ)

Детальніше...

 
Більше статтей...