Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

22 лютого мешканців сіл Лани, Гончарів та Благодатівка  о 16.00 год запрошують у Народний дім, для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

Детальніше...13 листопада 2018 року в м.Бібрка та в м.Перемишляни на базі ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча та ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІст. ім. У.Кравченко»,  для шкільної молоді,   проводився  тренінг «Ідея змінює країну» в рамках проекту, що реалізовується на Львівщині. Мета заходу активізувати молодих людей, сформувати і розвинути суспільно-активне молоде покоління. Лекторами виступали лідери обласних громадських організацій, керівники підрозділів галузі молодіжної політики. За підсумками проведених виїздів будуть відібрані найкращі ідеї, а їхні автори зможуть взяти участь у Форумі ідей, який відбудеться у грудні  2018 року в м.Львові.

 

10-11 листопада 2018 року в м.Сокаль відбулися обласні змагання з волейболу в рамках обласних комплексних змагань, за програмою XXVII обласних комплексних  Ігор Львівщини. Метою вищевказаного заходу є пропагування здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів. Перемишлянщину представляла команда «Група здоров’я» м.Перемишляни.

 

Детальніше...Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації інформує про старт конкурсу «Посилка успіху» від Фонду Кличка.

Щоб отримати «Посилку успіху» із новим спортивним інвентарем потрібно зняти 3-хвилинне відео на будь-який пристрій (телефон/фотоапарат), яке показувало б тренування секції/команди дітей або підлітків.

Ролик необхідно завантажити у YouTubeе або Facebook. Опісля зареєструвати свою заявку в системі: https://my.klitschkofoundation.org/login.

Детальніше...

 

Детальніше...21 жовтня 2018 року в м.Перемишляни в Центрі дозвілля відбулись змагання з настільного тенісу в рамках спартакіади серед місцевих рад Перемишлянського району. В результаті напруженої боротьби перемогу з  настільного тенісу здобули: команда  Боршівської сільської ради – І місце,  команда  Стрілківської сільської  ради – ІІ місце, команда  Іванівської сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами.

 

21 жовтня 2018 року в Центрі дозвілля м.Перемишляни відбулись змагання з рукодужання в рамках спартакіади серед місцевих рад Перемишлянського району. В результаті напруженої боротьби перемогу з  рукодужання здобули: команда  Стрілківської сільської ради – І місце,  команда  Ушковицької сільської  ради – ІІ місце, команда  Станимирської сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами

 
Більше статтей...