Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

9-10 червня 2018 року відбулися обласні змагання з баскетболу 3х3 в рамках обласних комплексних змагань, за програмою XXVII обласних комплексних  Ігор Львівщини. Метою вищевказаного заходу є пропагування здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів. Перемишлянщину представляли:  Смаль Микола, Боднар Віталій, Сазонов Микола, Дума Володимир, представник – Слюбик Михайло

 

Детальніше...7 червня у м.Перемишляни на майданчику із штучним покриттям відбувся турнір з міні-футболу присвячений па’мяті о.Омеляна Ковча.  В турнірі взяли участь команди зі Львова, Стрия і дві команди з м.Перемишляни. За підсумками змагань команда з львів’яни здобула І місце, команда з м.Стрий – ІІ місце, команда з м.Перемишляни – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами медалями та перехідним кубком.

 

Детальніше...

02.06.2018 у НД с. Розсохи відбувся вечір відпочинку для молоді села.

 

Детальніше...У Перемишлянській районній бібліотеці облаштовано виставку робіт учасників районного конкурсу «Подарунок своїми руками». Даний конкурс проводився з нагоди Дня матері та з метою підтримки обдарованих дітей та молоді, сприяння духовному, культурному розвитку, розширення світогляду та розвиток творчих здібностей дітей та молоді, профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.

Детальніше...

 

Детальніше...У Перемишлянській районній бібліотеці облаштовано виставку робіт учасників   районного конкурсу  «Молодь – за здоровий спосіб життя». Даний конкурс проводився в рамках Всеукраїнської Акції «Відповідальність починається з мене» та з метою формування  у молоді мотивацій до здорового способу життя,  розширення світогляду та розвиток творчих здібностей дітей та молоді, профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.

Детальніше...

 
Більше статтей...