Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

У п’ятницю, 20 квітня, учні 10 класу НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» ім. А. Костирки с. Костенів взяли  участь у тренінгу на тему «Як підготувати та представити успішний бізнес-план». Захід провели викладачі кафедри менеджменту організацій  НУ «Львівська політехніка» безпосередньо у цьому вищому навчальному закладі.

Зазначимо, що десятикласники НВК с. Костенів працюють над проектом створення бізнес-плану під керівництвом вчителя основ економіки М.С.Гавінського в рамках обласного конкурсу учнівських бізнес-планів.

 

З метою підтримки обдарованих  дітей та молоді, сприяння духовному, культурному  розвитку, розширення світогляду та розвиток творчих здібностей, профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі та з нагоди Дня матері та на Перемишлянщині проводиться районний конкурс «Подарунок своїми руками».

Детальніше...

 

В рамках проведення районних спортивних ігор школярів Перемишлянщини 19 квітня 2018 року в НВК «Середній загальноосвітній школі-гімназії» м.Перемишляни було проведено «Старти Надій» серед шкіл району. В результаті напруженої боротьби ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія» здобула – І місце, ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча» здобула – ІІ місце, команда команда ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІст. ім. У.Кравченко» здобула – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами.

 

В рамках проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», з метою пропаганди  здорового способу життя, запобігання негативним проявам в молодіжному середовищі, підтримки обдарованих дітей та молоді, сприяння духовному, культурному  розвитку, розширення світогляду та розвиток творчих здібностей дітей та молоді в Перемишлянському районі з квітня по травень 2018 року  проводитися районний конкурс  «Молодь – за здоровий спосіб життя».

Детальніше...

 

Детальніше...31 березня 2018 року в м.Львові відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби із дзюдо серед дітей 2003 року народження і молодші.  В змаганнях брали участь біля 200 учасників із Львівської, Закарпатської, Житомирської, Івано-Франківської, Одеської областей та м.Києва. Вихованець  ДЮСШ «Сокіл» м.Перемишляни  Тарас Сагин із с.Мерещів  здобув ІІІ місце у ваговій категорії до 35 кг. Ярослав Іваніків із с.Болотня посів ІV місце  у ваговій категорії до 46 кг.  Команду до змагань готував тренер-викладач ДЮСШ «Сокіл» Дзвонік Ігор Михайлович.

 
Більше статтей...