Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

14 серпня голова Перемишлянської РДА проведе зустріч із жителями населених пунктів Вовківської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год. у приміщення сільської ради

12.05.2018 року відбулись районні змагання з дитячого дворового футболу  в м.Перемишляни на майданчику із штучним покриттям.  Метою змагань є популяризація здорового способу життя, профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі, організації змістовного дозвілля серед  дітей та молоді. В результаті напруженої боротьби перемогу здобули команда від парафії Св.Миколая – І місце, команда «Фонд отця Омеляна Ковча» – ІІ місце, команда від церкви Св.Володимира – ІІІ місце, IV місце – команда від парафії церкви с.Тучне. Також у змаганнях взяли участь команди від с.Кимир та с.Осталовичі. Переможці були відзначенні грамотами та призами.

 

Детальніше...21 квітня 2018 року в м.Львові відбувся відкритий турнір з боротьби самбо серед дітей 2004 року народження і молодші. В змаганнях брали участь біля 500 учасників із Львівської, Закарпатської, Рівненської, Луганської, Івано-Франківської, Одеської областей та м.Києва. Також серед учасників у змаганні боротьби з самбо були участь 10 вихованців ДЮСШ «Сокіл» м.Перемишляни, серед яких Павлюк Назар житель с.Болотня  здобув ІІІ місце у ваговій категорії більше 71 кг. Когут Андрій житель с.Білка посів ІV місце  у ваговій категорії 71 кг. Команду до змагань готували тренери-викладачі ДЮСШ «Сокіл» Дзвонік Ігор Михайлович та Бедрій Степан Михайлович.

 

Детальніше...З нагоди всесвітнього дня здоров’я та з метою фізичного розвитку і загартовування організму дітей та молоді, популяризації здорового способу життя, виховання звички до систематичних занять фізичною культурою та спортом протягом квітня-травня 2018 року  проводиться ранкова зарядка серед школярів на території спортивних споруд у всіх навчальних закладах Перемишлянського району.

 

18-19 квітня поточного року молодь Перемишлянщини  взяла участь в обласних змаганнях з спартакіади серед допризовної молоді за програмою XXVII спортивних Ігор школярів Львівщини, присвяченої 100-й річниці бою під Крутами, які проходили в м. Львові.   Метою змагань є пропаганда здорового способу життя, національно-патріотичний розвиток дітей та молоді, підвищення престижу військової служби. Перемишлянщину представляли учні ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІст. ім. У.Кравченко».

 

Детальніше...10-13 травня ц.р. у Львівському Палаці мистецтв (м. Львів, вул. Коперника,17) відбудеться 11-й Дитячий форум, у програмі якого передбачено низку показових фізкультурно-спортивних виступів, зокрема:

Детальніше...

 
Більше статтей...