Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

23 жовтня керівники району проведуть зустріч із мешканцями населених пунктів Станимирської сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщенні Станимирського Народного дому

 

 

Детальніше...27 червня 2018  року в м.Перемишляни відбудеться велопроїзд у вишиванці. Захід, приурочений до Дня Конституції України та Дня молоді, відбуватиметься під гаслом «Відповідальність починається з мене».  Для участі у велопроїзді необхідно мати велосипед, а також бути одягнутим у вишиванку або в синьо-жовті кольори.  Збір відбудеться  о 10.00 у м.Перемишляни в парку біля пам’ятника Богдану Хмельницькому.

За додатковою інформацією  звертатись в Перемишлянську районну державну адміністрацію за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,1 (спортивна школа).  Тел. для довідок  (096)16 73 773.

 

Детальніше...На початку червня у Львові на аеродромі «Цунів» відбулися обласні змагання з авіамодельного виду спорту. Команда з Перемишлянського району здобула ІІ місце – з великих вільнолітаючих моделей та ІІІ місце – з малих вільнолітаючих моделей. В особистому змаганні Новарівський Олег здобув ІІ місце з великих вільнолітаючих моделей та ІІІ місце – з  малих вільнолітаючих моделей, також Мирка Назар здобув ІІІ місце – з  малих вільнолітаючих моделей. Команду готував викладач ЦДЮТ м.Перемишляни – Федір Макушняк.

 

Детальніше...11.06.2018 року відбулись районні змагання з авіамодельного виду спорту (гумомоторний гвинтокрил) на базі  ЦДЮТ м.Перемишляни. В результаті змагань перемогу здобули: Толочко Андрій – І місце, Барило Дмитро  – ІІ місце, Чипіжак Назар – ІІІ місце. Переможці є вихованцями ЦДЮТ м.Перемишляни.  Викладач – Федір Макушняк.

 

9-10 червня 2018 року відбулися обласні змагання з баскетболу 3х3 в рамках обласних комплексних змагань, за програмою XXVII обласних комплексних  Ігор Львівщини. Метою вищевказаного заходу є пропагування здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів. Перемишлянщину представляли:  Смаль Микола, Боднар Віталій, Сазонов Микола, Дума Володимир, представник – Слюбик Михайло

 

Детальніше...7 червня у м.Перемишляни на майданчику із штучним покриттям відбувся турнір з міні-футболу присвячений па’мяті о.Омеляна Ковча.  В турнірі взяли участь команди зі Львова, Стрия і дві команди з м.Перемишляни. За підсумками змагань команда з львів’яни здобула І місце, команда з м.Стрий – ІІ місце, команда з м.Перемишляни – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами медалями та перехідним кубком.

 
Більше статтей...