Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

 

 

16-17 жовтня 2018 року департамент внутрішньої та інформаційної політики організовує тренінг «Молодь і влада: ефективна співпраця». Мета тренінгу – напрацювати стратегію розвитку молодіжної політики на місцях (РДА, ОТГ) та опрацювати методи ефективної комунікації на рівні «молодь-влада», засвоїти основні методики проектного менеджменту та розробити єдиний підхід до реалізації заходів та проектів в молодіжній сфері. Місце проведення: готель-резорт «Озерний край» (м. Пустомити, вул. Ставкова 60).

Зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/oak2zkP5CdJR5mBf2 потрібно до 11 жовтня 2018 року включно.

Обраним учасникам буде повідомлено про рішення та деталі щодо проведення тренінгу до 12 жовтня 2018 року.

Організатори забезпечують проживання, харчування та роздатковий матеріал.

Контактна особа: Софія Курман, 0685121268.

 

Детальніше...Детальніше...В межах відзначення Дня  фізичної культури та спорту в Україні 20 вересня 2018 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям у м.Перемишляни (вул.Галицька парк Богдана Хмельницького), відбувся районний турнір з міні-футболу серед дівчат, які навчаються в  загальноосвітніх школах району І-ІІІст.

У змаганнях взяли участь 5 команд. Найкращими виявились футболістки ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ-гімназія І-ІІІ ст.» - І місце; другий результат показали учениці НВК "ЗНЗ "І-ІІІ ст - ДНЗ"с.Липівці; на третьому місці – команда ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Уляни Кравченко».

 

Детальніше...Детальніше...З  метою відзначення Дня  фізичної культури та спорту в Україні та в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський урок» 13 вересня 2018 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям у м.Перемишляни (вул.Галицька парк Богдана Хмельницького), відбувся районний турнір з міні-футболу серед дітей, що навчаються в  загальноосвітніх школах району І-ІІст.  Команди складалися із збірних шкіл –  7 осіб (основні гравці: 3 – хлопців, 2 –  дівчат, запасні гравці: 1– хлопець, 1 –  дівчина). Перемогу у  турнірі здобули: команда Кимирської ЗОШ І-ІІст. – І місце, команда Боршівської ЗОШ І-ІІст. – ІІ місце, команда Ганачівської ЗОШ І-ІІ ст. – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та медалями.

А також в районному турнірі з міні-футболу взяли участь діти загальноосвітніх шкіл І-ІІст. (хлопці). Перемогу у  турнірі здобули: команда НВК с.Кореличі – І місце, команда Вовківської ЗОШ І-ІІст. – ІІ місце, команда НВК с.Іванівка – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами.

 

Детальніше...З метою підтримки обдарованих  дітей та молоді, сприяння духовному та культурному  розвитку, розширення світогляду та розвитку творчих здібностей в Перемишлянському районі відбувався конкурс «Подарунок своїми руками».

Конкурс проводився  серед дітей та  молоді в таких  номінаціях: листівка, квілінг, орігамі, аплікація, малюнок, вишивка, макраме, бісер, оригінальний подарунок

Усі роботи учасників районного конкурсу «Подарунок своїми руками» були представлені на виставці в районній бібліотеці м.Перемишляни. В результаті конкурсу було визначено переможців, яких нагороджено грамотами та шоколадками.

 

Детальніше...З метою пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам в молодіжному середовищі, підтримки обдарованих дітей та молоді, сприяння духовному, культурному  розвитку, розширення світогляду та розвиток творчих здібностей дітей та молоді в Перемишлянському районі відбувався конкурс «Молодь – за здоровий спосіб життя». Конкурс проводився  серед дітей та  молоді в таких  номінаціях: рекламний календар,  буклет,  білборд.

Усі роботи учасників районного конкурсу були представлені на виставці в районній бібліотеці м.Перемишляни.

В результаті конкурсу було визначено переможців, яких нагороджено грамотами та солодощами.

 
Більше статтей...