Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 149 гостей на сайті

 

23 серпня 2017 року о 9.00 год у м.Перемишляни біля пам’ятника Т.Шевченка відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

Піша хода учасників заходу розпочнеться о 8.45 год від Народного дому

24 серпня 2017 року о 17.00 год на пл.550-річчя м.Перемишляни відбудуться святкування з нагоди Дня Незалежності України та 580-річчя міста Перемишляни

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...У рамках всеукраїнської інформаційної кампанії з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 02.08.2017 року в Перемишлянському районному центрі зайнятості начальник відділу соціальної роботи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Оксана Винницька разом із заступником начальника відділу Перемишлянського бюро правової допомоги - Іриною Дацишин, завідувачем сектором праці управління соціального захисту населення Перемишлянської РДА – Галиною Перун та заступником начальника Перемишлянського відділення поліції, керівником патрульної поліції Золочівського відділу поліції ГУНП у Львівській області – Віталієм Янчишином взяли участь  в роботі  семінару для клієнтів Служби зайнятості "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці". Учасники семінару із уст запрошених дізналися на конкретних прикладах про ризики нелегальної трудової міграції, види торгівлі людьми та проблеми експлуатації дитячої праці. Присутні отримали корисні поради про те, як подбати про власну безпеку за кордоном, як важливо знати свої права й бути готовими їх захистити.

 

Детальніше...На виконання доручення голови Перемишлянської райдержадміністрації від 23.09.2014 року № 16 «Про створення мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах», працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками Перемишлянського відділку поліції  та служби у справах дітей райдержадміністрації протягом тижня  здійснено виїзди в Бібрську міську раду, Великоглібовицьку, Ушковицьку, Чемеринецьку та Романівську сільські ради. Під час виїзду було проінспектовано 10 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Проведено заходи з працівниками сільських рад щодо раннього виявлення сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, профілактики негативних явищ серед населення та створення патронатних сімей.

 

Детальніше...На виконання Порядку взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо забезпечення соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі,  звільнені від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково, затвердженого  спільним наказом  Державного департаменту України з питань виконання покарань та Мінсім’ямолодьспорту від 28.10.2008року № 288/4322, Перемишлянським РЦСССДМ проводиться соціально-виховна та профілактична робота із неповнолітніми та молоддю вказаної  категорії. Впродовж 2017 року  проведено профілактичну роботу з 13 особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

 

Детальніше...В рамках роботи мобільної  групи фахівців, які здійснюють профілактику негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі при Перемишлянській РДА,    на виконання розпорядження голови  Перемишлянської районної державної адміністрації від 03 травня 2017 року № 157 «Про заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року в Перемишлянському районі» заступник директора Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  О.Винницька спільно Ст. інспектором  з ювенальної превенції Перемишлянського   відділення поліції О.Тиник , 25.07.2017року   провели профілактичну роботу в  ДОТ « Дружба» с.Свірж.  Прочитано  лекції на тему: «Права та обов'язки неповнолітніх», «Насильство в сім»ї – це злочин»; «Перевірте сторінки своїх дітей в соціальних мережах,  «Шкідливі звички: Як їх позбутися». Заходами охоплено 145  дітей.

 

Детальніше...19.07.2017року працівники Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді спільно з працівниками управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації здійснили виїзд в Брюховицьку сільську раду. В рамках роботи комісії по контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини, членами комісії спільно з представниками сільської ради здійснено перевірку використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини 11 сімей. За результатами обстеження, фактів нераціонального використання коштів соціальної допомоги не зафіксовано. Під час виїзду було проінспектовано 3 сім’ї з числа сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. З батьками проведено бесіди щодо відповідального батьківства, профілактики негативних явищ та недопущення будь-яких насильницьких дій в даних сім’ях.

 
Більше статтей...