Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 183 гостей на сайті

Детальніше...Львівським  обласним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  з 13.12.-15.12.2017року  проводиться  підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів ДБСТ. У заході беруть участь сім'ї з Жовківського, Мостиського, Городоцькоко Перемишлянського, Пустомитівського, Яворівського, Золочівського районів та з м. Дрогобича. Під час заходу обговорено зміни, які відбулись у законодавстві, досягнення та проблемні питання, виникають під час функціонування ПС, ДБСТ. До проведення заходу залучено психолога, психотерапевта та спеціалістів ГО , "Турбота в дії". Дякуємо і батькам і спеціалістам за співпрацю у досягненні спільної мети - гармонійному вихованні наших дітей.

 

Детальніше... Детальніше...В рамках проведення Всеукраїнського тижня права та Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проводяться зустрічі зі школярами Перемишлянського району працівниками різних служб.

Зокрема, ст. інспектор з ювенальної превенції СП ПП Перемишлянського ВП капітан поліції Оксана Тиник спільно із заступником директора Перемишлянського РЦСССДМ Оксаною Винницькою та провідним інспектором Перемишлянського РС ГУ ДСНСУ у Львівській області майором служби цивільного захисту Степаном Мирошем провели зустріч із учнями НВК "ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ" с.Стоки, ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ I-III ст. ім.У.Кравченко", НВК "ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ" с.Костенів, ОЗНЗ "Перемишлянська ЗОШ-гімназія I-III ст."

Детальніше...

 

Детальніше...06.12.2017року відбулось засідання Координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах. В роботі засідання комісії взяли участь Н.Жеребецька – голова Координаційної ради з питань взаємодії суб'єктів соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, керівник управління соціального захисту населення Перемишлянської районної державної адміністрації, О.Винницька – заступник директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, І.Колосовська – педагог соціальний відділу соціальної роботи РЦСССДМ, секретар Координаційної ради, Н.Борщ - головний спеціаліст відділу освіти Перемишлянської райдержадміністрації, С.Марич - головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації, Г.Росоловська - державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації. О.Тиник - старший інспектор з ювенальної превенції Перемишлянського відділення поліції, капітан поліції. На засіданні Координаційної ради було розглянуто питання про внесення сім»ї до Місцевого банку даних сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, взяття трьох сімей під  соціальний супровід центру, зняття з соціального супроводу двох сімей с.Липівці та с.Кимир та про роботу суб’єктів соціальної роботи  з сім’єю  с.Осталовичі, що перебуває в складних життєвих обставинах.

 

Детальніше...

05.12.2017 року працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації та працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації здійснено виїзд у Вовківську сільську раду. В рамках роботи комісії по контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини, членами комісії спільно з представниками сільської ради здійснено перевірку використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини 14 сімей та обстежено умови проживання  сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах. За результатами обстеження, фактів нераціонального використання коштів соціальної допомоги не зафіксовано.

 

Детальніше...З метою забезпечення якісного соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Львівським ОЦСССДМ протягом трьох днів  з 06.12.-08.12.2017року проводиться семінар-тренініг за програмою Підвищення кваліфікації спеціалістів ЦСССДМ щодо встановлення опіки, піклування,створення та забезпечення діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. У заході  взяла участь психолог відділу соціальної роботи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді   М.Гембара, в обов'язки яких буде входити надання підтримки та взаємодія з прийомними батьками, батьками-вихователями та дітьми, які виховуються у цих сім'ях.

 
Більше статтей...