Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< квітня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 177 гостей на сайті

Детальніше...Про те, що притулки та інтернати – не найкраще місце для виховання дітей, говорять давно. Та поки що, крім прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, альтернатив у дитини, яка опинилася без батьківської опіки не було. Проте в Україні вирішили запровадити таке новаторство, як патронатна родина.

Патронатна родина – це тимчасовий догляд дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах. Вона потрапляє не у притулок, де таких знедолених багато, а в родину, переживає менший стрес, її легше реабілітувати. Це тимчасово – на три місяці. Поки дитина там у теплі й безпеці, соціальні працівники будуть працювати з її рідною родиною. Наприклад, якщо треба привести помешкання до ладу, якщо потрібно – допомагають з працевлаштуванням, працюють із залежними, якщо є бажання батьків змінитися. Коли сім’я вийшла з проблемної ситуації, тоді дитина повертається у родину. Якщо не вдається дійти позитивного результату, то далі йдеться про влаштування у прийомні родини, усиновлення.

Детальніше...

 

25.04.2017року працівники Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді спільно з працівниками управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації здійснили виїзд в Подусільнянську сільську раду. В рамках роботи комісії по контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини, членами комісії спільно з представниками сільської ради здійснено перевірку використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини 3 сімей. За результатами обстеження, фактів нераціонального використання коштів соціальної допомоги не зафіксовано.

 

Детальніше...Районний фестиваль для дітей з функціональними обмеженнями « Повір у себе, і в тебе повірять інші»  проводиться Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді щорічно, починаючи з 2007 року.

20.04.2017 року за сприянням дирекції Перемишлянської дитячої музичної школи (дир.Париляк Н.П.) в приміщенні   дитячої музичної школи   організовано фестиваль для творчо обдарованих дітей з функціональними обмеженнями. В фестивалі  взяли участь 14 дітей із 2 загальноосвітніх навчальних закладів Перемишлянського району.

Детальніше...

 

Законом України від 26.01.2016року № 936-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», запроваджено нову форму тимчасового влаштування дітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування –сім’я патронатного вихователя.

Постановою Кабінету Міністрів  України від 16.03.2017року №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною» затверджено Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя,влаштування та перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя, порядок  оплати послуг  патронатного вихователя та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя.

Детальніше...

 

Детальніше...На виконання доручення голови Перемишлянської райдержадміністрації від 23.09.2014 року № 16 «Про створенняДетальніше... мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах», працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Н.Дальовською  та  О.Шиманською 03.04.2017р здійснено виїзд в Бачівську сільську раду.   Під час виїзду було проінспектовано 2 сім'ї  з числа  сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.  Проведено групові заходи з учнями та працівниками Бачівської ЗОШ І-ІІст.  щодо профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі, недопущення вчинення будь-яких насильницьких дій, злочинності серед неповнолітніх.

 
Більше статтей...