Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2020 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 388 гостей на сайті

Детальніше...Детальніше...18 червня закінчилося навчання кандидатів у патронатні вихователі з міждисциплінарною командою.

Навчання відбувалося за участі директора Львівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Я. Бордіяна, заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації І. Шалапського, начальника відділу Львівського обласного центру соціальних служб для сім' ї, дітей та молоді Н.Тибури.

Детальніше...

 

Детальніше...В рамках Міжнародної акції "16 днів проти насильства", що триває з 25 листопада по 10 грудня, Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за участі працівників Перемишлянського ВП, служби у справах дітей, управління соціального захисту населення, фінансового управління та головного спеціаліста з питань молоді та спорту, інших структурних підрозділів Перемишлянської райдержадміністрації, Перемишлянського бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги Львівського МЦ з надання безоплатної вторинної допомоги з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства щодо жінок проведено флешмоб "Жінки проти насильства".

Закликаємо кожного, кого торкнулася ця проблема, не залишатись наодинці та звертатися за допомогою.
Разом ми розірвемо "Коло насильства".

 

Детальніше...Детальніше...З метою підвищення поінформованості населення про торгівлю людьми працівники Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з службовцями Перемишлянського відділу поліції проведено у Перемишлянській районній філії Львівського обласного центру зайнятості семінар-навчання для осіб, які перебувають на обліку у ЦЗ.

Йшлося про головні причини потрапляння людей у рабство та етапи торгівлі людьми, першочергові дії людини, яка потрапила в тенета торговців.

На завершення, учасникам семінару символічно зв'язали руки чорною стрічкою, як символ нашої захищеності та необізнаності з питань торгівлі людьми.

 

Детальніше... Детальніше...Детальніше...Ніхто так не чекає Святого Миколая як діти. А особливо діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із сімей учасників АТО та діти із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Саме до них сьогодні, 17 грудня, у Перемишлянах прийшов Св.Миколай.

Діти зібрались у районному Народному домі, де за участі їхнього улюбленця - Миколая відбулось святкове дійство.

Детальніше...

 

Детальніше... Детальніше... Детальніше...

6 грудня в м.Перемишляни прибув "Різдвяний конвой". Цей проект традиційно відбувається в перший тиждень грудня у рамках міжнародної волонтерської акції "Діти допомагають дітям".З нагоди "Різдвяного конвою" у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулося свято для дітей соціально- незахищених категорій. З вітальним словом виступили голова Перемишлянської районної ради Р.Андрусишин та голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин,які зазначили про важливість волонтерського руху та щиро подякували партнерам з Німеччини за багаторічну допомогу дітям.Діти разом з батьками із насолодою спостерігали за цікавою концертною програмою,а також отримали подарунки від німецьких волонтерів.Гості вручили 151 подарунок для дітей з Перемишлянської району. Діти щасливі повернулися додому.

 
Більше статтей...