Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2022 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 282 гостей на сайті

Детальніше... Детальніше...На виконання доручення голови Перемишлянської райдержадміністрації від 23.09.2014 року № 16 «Про створення мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах», працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками відділку поліції та служби у справах дітей здійснено виїзди в с.Дунаїв (11.01.2018року), с.Виписки (12.01.2018року)  та с.Кимир ( 15.01.2018року). Обстежено умови проживання 3-х сімей та складено акти оцінки потреб даних сімей. Проведено профілактичну роботу з трьома  сім’ями, в яких виховуються десятеро  дітей  щодо відповідального батьківства, профілактики негативних явищ та недопущення вчинення будь-яких насильницьких дій в даних сім’ях, використання коштів соціальної допомоги на потреби дітей. З батьком, який звільнився з місць позбавлення волі, проведено заходи щодо необхідності офіційного працевлаштування та виготовлення втрачених документів.

 

Детальніше...27 грудня за участі заступника голови Перемишлянської районної державної адміністрації І.Шалапського відбулось засідання комісії з контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини. Розглядалось питання про результати обстеження сімей з новонародженими дітьми за період з жовтня по грудень 2017 року. Як повідомила соціальний педагог відділу соціальної роботи РЦСССДМ Ірина Колосовська, за цей час роботою комісії було охоплено території Вовківської, Подусівської, Великоглібовицької та Вишнівчицької сільських рад. Було проведено обстеження побутових умови 40 сімей з новонародженими дітьми. Комісія встановила, що всі батьки задовольняють потреби дітей відповідно віку та використовують кошти за призначенням.

Детальніше...

 

Детальніше...

Детальніше...

Детальніше...Ніхто так не чекає Святого Миколая як діти. А особливо діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Саме до них та дітей учасників АТО сьогодні, 18 грудня, у Перемишлянах прийшов Св.Миколай.

Діти зібрались у районному Народному домі, де за участі їхнього улюбленця - Миколая відбулось святкове дійство.

Опісля вітальних слів, які звучали від Св.Миколая та організаторів свята – працівників СуСД, РЦССДМ та головного спеціаліста з питань молоді та спорту,  діти одержали  довгоочікувані подарунки та солодощі.

 

Детальніше...Львівським  обласним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  з 13.12.-15.12.2017року  проводиться  підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів ДБСТ. У заході беруть участь сім'ї з Жовківського, Мостиського, Городоцькоко Перемишлянського, Пустомитівського, Яворівського, Золочівського районів та з м. Дрогобича. Під час заходу обговорено зміни, які відбулись у законодавстві, досягнення та проблемні питання, виникають під час функціонування ПС, ДБСТ. До проведення заходу залучено психолога, психотерапевта та спеціалістів ГО , "Турбота в дії". Дякуємо і батькам і спеціалістам за співпрацю у досягненні спільної мети - гармонійному вихованні наших дітей.

 

Детальніше... Детальніше...В рамках проведення Всеукраїнського тижня права та Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проводяться зустрічі зі школярами Перемишлянського району працівниками різних служб.

Зокрема, ст. інспектор з ювенальної превенції СП ПП Перемишлянського ВП капітан поліції Оксана Тиник спільно із заступником директора Перемишлянського РЦСССДМ Оксаною Винницькою та провідним інспектором Перемишлянського РС ГУ ДСНСУ у Львівській області майором служби цивільного захисту Степаном Мирошем провели зустріч із учнями НВК "ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ" с.Стоки, ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ I-III ст. ім.У.Кравченко", НВК "ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ" с.Костенів, ОЗНЗ "Перемишлянська ЗОШ-гімназія I-III ст."

Детальніше...

 
Більше статтей...