Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 1372 гостей на сайті

Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

19 лютого мешканців села Прибин о 16.00 год запрошують у Народний дім, а мешканців села Кореличі о 17.30 год запрошують у школу для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду "Герої не вмирають" відбудуться заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

Відповідно до розпорядження голови Перемишлянської райдержадміністрації від 05.01.2011 року № 5, створено мобільну групу фахівців, які здійснюють профілактику негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі при Перемишлянській РДА

03 листопада 2011 року здійснено виїзд в    Короснянську ЗОШ І-ІІ ст. В роботі мобільної групи взяли участь:     акушер - гінеколог Перемишлянської ЦРЛ Х.Женчук;   головний спеціаліст відділу соціальної роботи Перемишлянського РЦСССДМ І.Колосовська,  провідний спеціаліст служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації С.Тивонюк, лектор міжнародної організації АСЕТ М.Кучинський..

В   Короснянській ЗОШ І-ІІ ст.. прочитано 3 лекції :

«.Гігієна дівчинки - підлітка» ;

« Правопорушення та злочин. Відповідальність за їх вчинення»;

«Статеве виховання молоді як засіб профілактики ВІЛ/ СНІДУ», анкетування: « СНІД стосується кожного» Всього заходами охоплено 40 учнів.

Під час виїзду здійснено соціальне інспектування 2-х сімей по Короснянській сільській раді та проведено рейд з метою виявлення дітей, які ухиляються від відвідування навчальних занять.

Детальніше... Детальніше...

 

    ВідповідДетальніше...но до розпорядження голови Перемишлянської райдержадміністрації від 05.01.2011 року № 5 було створено мобільну групу фахівців при Перемишлянській РДА, які здійснюють профілактику негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі.
    20 жовтня 2011 року здійснено виїзд в    Унівську ЗОШ І-ІІ ст.. В роботі мобільної групи взяли участь: акушер - гінеколог Перемишлянської ЦРЛ Х.Женчук; директор Перемишлянського РЦСССДМ І.Шалапський, головний спеціаліст відділу соціальної роботи Перемишлянського РЦСССДМ І.Колосовська, лектор міжнародної організації АСЕТ М.Кучинський..
 В   Унівській ЗОШ І-ІІ ст. прочитано 4 лекції :
«Статеве виховання молоді. Гігієна дівчинки - підлітка» ;
 « Правопорушення та злочин. Відповідальність за їх вчинення»;
 «Наркотики. Чи варто починати?»
 « Конвенція ООН про права дитини». Всього заходами охоплено 25 дітей та 6 педагогів
    Під час виїзду здійснено соціальне інспектування 2-х сімей по Короснянській сільській раді та проведено рейд з метою виявлення дітей, які ухиляються від відвідування навчальних занять.

 

 

 

На виконання розпорядження голови Перемишлянської районної державної адміністрації від 19.01.2011року №16 «Про затвердження районної міжгалузевої програми « Профілактика негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі на 2011-2013рр», 10.06.2011 року директор Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді І.Шалапський та начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту  О.Науменко здійснили виїзд в дитячий оздоровчий табір «Дружба» с.Свірж.

Детальніше...

 

Відповідно до розпорядження голови Перемишлянської райдержадміністрації від 05.01.2011року №5, створено мобільну групу фахівців, які здійснюють профілактику негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі при Перемишлянській РДА. Основне завдання  мобільної групи – проведення профілактичної роботи в навчальних закладах району з метою популяризації переваг здорового способу життя, поширення інформації про  наслідки вживання  різних видів алко-, нарко- та токсичних речовин, профілактики ВІЛ-інфекції/ СНІДу.

Детальніше...

 

У 1993-му році Генеральна асамблея ООН прийняла постанову, згідно з якою починаючи з 1994-го року 15-го травня щорічно буде відзначатися Міжнародний день сім’ї.

Детальніше...

 
Більше статтей...