Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2022 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 278 гостей на сайті

Детальніше...30 листопада 2017 року в районному Народному домі відбувся обласний фестиваль для дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе – і в тебе повірять інші».  З ініціативи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді та  за сприянням дирекції Перемишлянської музичної школи  двоє дітей з  функціональними обмеженнями Париляк Данило та Прончак Тетяна представили  Перемишлянський район у  даному фестивалі. Організатори заходу Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ЛОДО “Галицьке коло”, Золочівська райдержадміністрація та Золочівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Фестиваль проводиться з метою розвитку творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, самоствердження та реалізації їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю.

Детальніше...

 

Детальніше... Детальніше...Пізнавальна і навчальна зустріч була проведена 27 листопада для учнів 6-11 класів Осталовицької ЗОШ 1-3 ст. Перемишлянського району.

На початку зустрічі інспектор ювенальної превенції Перемишлянського відділення поліції Золочівського ВП Оксана Тиник розповіла про кримінальну та адміністративну відповідальність за скоєння дітьми та підлітками різного роду правопорушень. Поліцейська також зазначила, що за деякі правопорушення можуть бути притягнуті до відповідальності як неповнолітні, так і їхні батьки, які неналежним чином виконують батьківські обов’язки. Особливо дітей зацікавило питання насильства у сім’ї. Оксана Тиник, в свою чергу, детально пояснила дітям, як потрібно себе поводити, якщо вони стали жертвою або свідком насильства. Також під час зустрічі капітан поліції розповіла школярам про негативний вплив на організм неповнолітніх алкоголю та тютюнопаління, а також не обминула своєю увагою дотримання Правил дорожнього руху. В свою чергу заступник директора Перемишлянського РЦСССДМ Оксана Винницька наголосила,- «Насильство-це сміття, яке треба виносити з дому» .На зустрічі були також присутні представники Перемишлянського РС ГУ ДСНСУ, які розповіли про дотримання правил пожежної безпеки, а також про правила поведінки з безпеки життєдіяльності на водоймах в зимовий період та небезпеку користування піротехнічними виробами та вибухонебезпечними предметами.

 

Детальніше...В рамках роботи мобільної групи фахівців, які здійснюють профілактику негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі при Перемишлянській РДА, психологом відділу соціальної роботи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 14.11.2017року М.Гембарою проведено профілактичну роботу в Вишнівчицькій ЗОШ І-ІIст. Прочитано лекції на тему: «Види насильства. Недопущення вчинення насильницьких дій в молодіжному середовищі», «СНІД  стосується кожного», охоплено 20 дітей. Окрім того, з педагогами Вишнівчицької  ЗОШ I-IIст. та працівниками Вишнівчицької сільської ради проведено заходи щодо створення патронатних сімей та підбір кандидатів у патронатні вихователі.

 

Детальніше...17.11.2017року відбулось засідання Координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах. В роботі засідання комісії взяли участь Н.Жеребецька – голова Координаційної ради з питань взаємодії суб'єктів соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, керівник управління соціального захисту населення Перемишлянської районної державної адміністрації, О.Винницька – заступник директора районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, І.Колосовська – педагог соціальний відділу соціальної роботи РЦСССДМ, секретар Координаційної ради, Н.Борщ - головний спеціаліст відділу освіти Перемишлянської райдержадміністрації, С.Марич - головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації, Г.Росоловська - державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації. О.Тиник - старший інспектор з ювенальної превенції Перемишлянського відділення поліції, капітан поліції.

Детальніше...

 

Детальніше...

14.11.2017 року працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації здійснено виїзд у Вишнівчицьку сільську раду. В рамках роботи комісії по контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини, членами комісії спільно з представниками сільської ради здійснено перевірку використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини 9 сімей та обстежено умови проживання двох сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. За результатами обстеження, фактів нераціонального використання коштів соціальної допомоги не зафіксовано.

 
Більше статтей...