Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 545 гостей на сайті

                                                  ЗАТВЕРДЖЕНО
                                                                            Наказ Головного управління
                                                                          державної служби України
                                                                від 04.08.2010 № 214

 

Загальні правила поведінки державних службовців 

І. Загальні положення 

1.1. Ці Загальні правила є узагальненням стандартів етичної поведінки, доброчесності та запобігання конфлікту інтересів у діяльності державних службовців та способів врегулювання конфлікту інтересів. Вони ґрунтуються на Конституції України та визначених статтею 3 Закону України «Про державну службу» принципах державної служби, спрямовані на підвищення авторитету державної служби та зміцнення репутації державних службовців, а також інформування громадян про норми поведінки, яких вони мають очікувати від державних службовців.

Детальніше...

 

Згаданий Закон набирає чинності з 1 липня 2011 року, крім статей 11 і 12 (стосуються проведення спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування та фінансового контролю), які набирають чинності з 1 січня 2012 року.

Детальніше...

 

Враховуючи доручення Президента України, з метою залучення на державну службу талановитих, прогресивно мислячих і цілеспрямованих осіб, однією із складових реформи державної служби України є створення Президентського кадрового резерву (ПКР) шляхом реалізації програми відбору, підготовки та перепідготовки кадрів державного сектора України.

Розпочала роботу веб-сторінка Президентського кадрового резерву (prezidenter.gov.ua).

Зарахування до кандидатів до ПКР залежить від успішного проходження процесу відбору та працевлаштування в державному секторі України. Визначення місця працевлаштування залежатиме від сфери знань, досвіду й особистих уподобань кандидата.

Детальніше...