Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< серпня 2019 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 374 гостей на сайті

Детальніше...15 серпня відбулось чергове засідання Громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації, у якому взяв участь  заступник голови райдержадміністрації І. Шалапський.

Під час засідання йшлося: про стан боротьби та профілактичну роботу із запобігання розповсюдження та вживання наркотиків на території  району; про хімічну обробку сільськогосподарських угідь району; про стан підготовки загальноосвітніх навчальних закладів району до нового навчального року; про відзначення на території району Дня Державного Прапора України та 28 річниці незалежності України.

Детальніше...

 

Детальніше...Засідання Громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації відбудеться  15 серпня 2019 року о 16.00 год (зал засідань ІІІ поверх).

Детальніше...

 

Детальніше...04 липня відбулось засідання громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації. У роботі дорадчого органу взяв участь заступник голови райдержадміністрації І.Шалапський.

Під час засідання обговорювались питання: про стан очищення русел річок Перемишлянського району; про планову вирубку лісу на території району у 2019 р. та транспортування деревини дорогами району; про проблемні питання щодо вигрібних ям та септиків в домогосподарствах та санітарно-гігієнічні вимоги до їх облаштування.

Після інформації, яку надали запрошені на засідання представники Дублянського УВГ, Бібрського Держлісгоспу, Держпродсоживслужби, та обговорення питань були прийняті відповідні рішення.

Детальніше...

 

Детальніше...04 липня о 17.00 год у приміщенні залу засідань Перемишлянської райдержадміністрації (ІІІ поверх) відбудеться чергове засідання громадської ради.

Члени громадської ради планують затвердити План роботи на 2019 рік, та обговорити питання щодо стану очищення русла річок Перемишлянського району, вирубки лісу на території району і транспортування деревини дорогами населених пунктів, а також щодо вжиття заходів для дотримання санітарно-гігієнічних вимог до вигрібних ям та септиків в домогосподарствах району і їх облаштування.

 
Більше статтей...