Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 346 гостей на сайті

23 березня о 12.00 год у приміщенні залу засідань райдержадміністрації (ІІІ поверх) відбудеться чергове засідання Громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації

У порядку денному:

- інформування голови Громадської ради про проведену роботу у 2017 році;
- формування та затвердження плану роботи дорадчого органу райдержадміністрації на       2018 рік;
- різне.

 

Детальніше...Про це повідомила заступник керівника фінансового управління Перемишлянської райдержадміністрації Тетяна Стецьків інформуючи  членів Громадської ради про підготовку проекту районного бюджету на наступний рік. Фінансування ФАПів амбулаторій виведено із районного бюджету, оплату пільг на житлово-комунальні послуги, окрім твердого палива, проводитимуть за районні кошти, по-іншому рахуватимуть гроші на утримання закладів освіти, зокрема оплати праці педагогічним працівникам, зауважила Т.Стецьків.

Окрім питання формування бюджету на 2018 рік, члени Громадської ради, засідання якої відбулось сьогодні, 24 листопада,  обговорювали питання діяльності Держпродспоживслужби. Також йшлося про залучення інвестицій в економіку району, зокрема про ініціювання круглого столу з метою обговорення даного питання; про проведення ремонту доріг у 2017 році.

Свої пропозиції члени дорадчого органу подали до плану проведення консультацій із громадськістю на 2018 рік та до переліку заходів, які будуть проводитись у наступному році.

 

24 листопада о 12.00 год відбудеться чергове засідання Громадської ради.

Порядок денний

1. Заслуховування питання роботи управління Держпродспоживслужби в Перемишлянському районі. (рішення від 28 липня 2017 року).

Інформує: в.о. начальника управління держпродспоживслужби Король В.М.

Детальніше...

 

28 липня відбулось чергове засідання Громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації.

Під час засідання йшлося про стан створення у районі об'єднаних територіальних громад; про пам'ятні заходи до 70-х роковин операції "Вісла"; про екологічні зхаходи із покращення природного навколишнього середовища району;про перспективи розвитку зеленого туризму на території району; про підготовку круглого столу із залученням громадськості, керівництва РДА та представників відповідних підрозділів,депутатів місцевих рад з метою прийняття ефективних механізмів для досягнення оптимального соціально-економічного розвитку території. Із усіх питань інформацію надали керівники структурних  підрозділів райдержадміністрації

 
Більше статтей...