Детальніше...04 липня відбулось засідання громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації. У роботі дорадчого органу взяв участь заступник голови райдержадміністрації І.Шалапський.

Під час засідання обговорювались питання: про стан очищення русел річок Перемишлянського району; про планову вирубку лісу на території району у 2019 р. та транспортування деревини дорогами району; про проблемні питання щодо вигрібних ям та септиків в домогосподарствах та санітарно-гігієнічні вимоги до їх облаштування.

Детальніше...

 

Детальніше...04 липня о 17.00 год у приміщенні залу засідань Перемишлянської райдержадміністрації (ІІІ поверх) відбудеться чергове засідання громадської ради.

Члени громадської ради планують затвердити План роботи на 2019 рік, та обговорити питання щодо стану очищення русла річок Перемишлянського району, вирубки лісу на території району і транспортування деревини дорогами населених пунктів, а також щодо вжиття заходів для дотримання санітарно-гігієнічних вимог до вигрібних ям та септиків в домогосподарствах району і їх облаштування.

 

Детальніше...28 травня відбулось перше засідання громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації, у якому взяв участь заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський.

Одним із питань порядку денного було обрання керівного складу. Відтак, головою дорадчого органу обраний Юрій Василишин, заступником голови – Ярослав Грега, секретарем – Михайло Фабіровський.

Також було опрацьоване та рекомендоване на затвердження голови райдержадміністрації Положення про громадську раду.

Члени громадської ради визначились із напрямками своєї діяльності та склали орієнтовний план роботи у 2019 році.

Наступне засідання громадської ради вирішили провести на початку липня.

 

Перше засідання громадської ради нового складу відбудеться 28 травня о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Перемишлянської райдержадміністрації (ІІІ поверх)

Детальніше...

 
Більше статтей...