Засідання Громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації відбудеться 22 червня 2018 року о 14.00 год (зал засідань ІІІ поверх)

Порядок денний

1. Про пільгові перевезення пасажирів в районі. 
2. Про субсидії у 2018 році.
3. Стан реалізації мікропроектів у районі.
4. Про діяльність та використання нерухомого майна райспоживспілки Перемишлянського району.

 

23 березня відбулось засідання Громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації.

Перш ніж обговорювати питання підсумків роботи дорадчого органу, було розглянуто лист відділу освіти про делегування представника Громадської ради до складу конкурсної комісії щодо заміщення вакантної посади директора Іванівського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.. – ДНЗ». Вирішили делегувати до складу конкурсної комісії Грегу Я.С.

Детальніше...

 

23 березня о 12.00 год у приміщенні залу засідань райдержадміністрації (ІІІ поверх) відбудеться чергове засідання Громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації

У порядку денному:

- інформування голови Громадської ради про проведену роботу у 2017 році;
- формування та затвердження плану роботи дорадчого органу райдержадміністрації на       2018 рік;
- різне.

 

Детальніше...Про це повідомила заступник керівника фінансового управління Перемишлянської райдержадміністрації Тетяна Стецьків інформуючи  членів Громадської ради про підготовку проекту районного бюджету на наступний рік. Фінансування ФАПів амбулаторій виведено із районного бюджету, оплату пільг на житлово-комунальні послуги, окрім твердого палива, проводитимуть за районні кошти, по-іншому рахуватимуть гроші на утримання закладів освіти, зокрема оплати праці педагогічним працівникам, зауважила Т.Стецьків.

Окрім питання формування бюджету на 2018 рік, члени Громадської ради, засідання якої відбулось сьогодні, 24 листопада,  обговорювали питання діяльності Держпродспоживслужби. Також йшлося про залучення інвестицій в економіку району, зокрема про ініціювання круглого столу з метою обговорення даного питання; про проведення ремонту доріг у 2017 році.

Свої пропозиції члени дорадчого органу подали до плану проведення консультацій із громадськістю на 2018 рік та до переліку заходів, які будуть проводитись у наступному році.

 
Більше статтей...