Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2021 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 420 гостей на сайті

В рамках відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні 26 вересня 2014 року департамент міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації організовує практичний семінар «Стратегія розвитку туристичного бізнесу в умовах економічної кризи».
Семінар та майстер-клас проводитиме Руслан Бельтюков – експерт зі стратегії бізнесу, директор бізнес-центру «Клуб ділових людей», директор трансферного центру новітніх бізнес-технологій Львівського Інституту Менеджменту.
Програмою семінару передбачено розгляд помилок та обмежень, з якими стикаються підприємства туристичної сфери в процесі своєї діяльності, а також вироблення успішних стратегій подальшого розвитку.
Семінар відбудеться в приміщенні конференц-залу Львівського інституту економіки і туризму (м. Львів, вул. Л. Українки, 39, ІІ поверх).
Захід триватиме з 10:00 до 12:00 год. Реєстрація учасників 9:30 – 10:00 год.

 

Детальніше...Серед палаців і замків, які збереглися на території Західної України, значну архітектурну цінність становить замковий комплекс в селі Свірж Перемишлянського району Львівської області.

З історичних джерел, які знаходяться в архівах та бібліотеках Львова, довідуємося, що перший етап розбудови Свірзького замку датується другою половиною XV сторіччя, коли два земельні магнати-брати Свірзькі на північному обриві плато, що височить над низиною болотистої заплави річки (понад 15 м), спорудили одноповерхову, з підземеллям, резиденцію. Була вона чотирикутної форми в плані з приблизними розмірами 52 на 25 метрів, з двома вежами в торцях. До сьогодні збереглася лише Західна вежа. Про наявність аналогічної вежі в Східному торці говорять залишки симетричного плану будівлі з потовщеними стінами під східною вежею і залишками південного фасаду. Можливо, східна вежа була розібрана при подальшому розщиренні замку у XVІІ сторіччі.

Детальніше...

 

Детальніше...Унівський монастир-фортеця - це не тільки один з найцікавіших архітектурних ансамблів України, але й пам'ятка історії, вогнище культури та просвітництва. Розташований він на околиці села у мальовничій місцевості, оточеній лісистими горами. Народна традиція пов'язує його заснування з чудесним зціленням водою лицаря Лагодовського з села Лагодів, що знаходиться поблизу. Місцезнаходження цілющого джерела вказала Лагодовському у сні Пресвята Богородиця. У знак вдячності Божій Матері за оздоровлення Лагодовський на місці джерела заснував церкву і монастир.

Детальніше...

 

 

Населені пункти Перемишлянського району входять до складу туристичних

маршрутів Львівщини:

«Золота підкова»

Старе Село – Свірж – Поморяни – Золочів – Верхобуж – Підкамінь – Поморяни – Підгірці – Олеско – Буськ

(тривалість 8 год.)

 

«Облога Звенигорода»

Свірж – г. Камула – Звенигород

(тривалість 11 год. 30хв.)

 

«На межі двох морів»

Бібрка – Свірж – Перемишляни – Унів – Золочів – Поморяни

(тривалість 1 день)

 

«Замки Львівщини»

Старе Село – Свірж

(тривалість 1 день)