Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2020 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 503 гостей на сайті

Незабаром минає 6 років з моменту створення структури Державного реєстру виборців. А 4 роки тому працівники відділів ведення Реєстру вперше отримали змогу працювати в Автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі "Державний реєстр виборців", створеній за новітніми передовими технологіями.
Однією з основних засад ведення Реєстру є його постійність. Тобто, Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборчих кампаній. Регулярно поновлюються його дані, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення. На основі поданих в установленому порядку документів, працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської райдержадміністрації вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові та знищують кратні записи. Для прикладу, від початку 2013 року видано 302 накази керівника районного відділу. За цими наказами до Реєстру включено 374 виборці, внесено 1105 змін до персональних даних, знищено 14 кратних включень.

Детальніше...

 

Постановою № 1 від 10 грудня 2012 року Білецька сільська виборча комісія призначила проміжні вибори депутата Білецької сільської ради в одномандатному виборчому окрузі № 3. Відповідно до ст.ст. 14,15 Закону України “Про вибори народних депутатів верховної ради АР Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2012 року”, вибори призначено на 10.02.2013 року з початком виборчого процесу 22.12.2012 року.

 

Центральна виборча комісія України затвердила взірці заяв виборців до дільничної виборчої комісії та до органів ведення Державного реєстру виборців щодо внесення уточнень до попереднього списку виборців, передбачених статтею 40 Закону України “Про вибори народних депутатів України”. Згідно з частиною четвертою статті 40 вищезгаданого закону, виборець особисто подає заяву про уточнення попереднього списку виборців до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців. У разі якщо виборець за станом здоров’я не може особисто подати заяву, дільнична виборча комісія за зверненням такого виборця зобов’язана забезпечити прийняття заяви у такого виборця в інший спосіб.

Форми заяв можна завантажити у розділі “Взірці документів”

 

Детальніше...До кінця квітня Центральна виборча комісія має оприлюднити перелік одномандатних виборчих округів із зазначенням їх номерів, меж та центрів цих округів. Таким чином, реальна виборча кампанія до Верховної Ради України стартує вже за 40 днів.

Детальніше...

 

Відповідно до пункту 3 статті 7 Закону України "Про Державний реєстр виборців" за мотивованим зверненням виборця, який має право голосу на відповідних виборах чи референдумі, орган ведення Реєстру може тимчасово (на період їх проведення) змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси. Таке звернення подається до органу ведення Реєстру за місцезнаходженням зазначеної виборцем виборчої дільниці або за виборчою адресою не пізніше ніж за п'ять днів до дня голосування на відповідних виборах чи референдумі. Тимчасова зміна місця голосування виборця (виборчої дільниці) підтверджується посвідченням за формою, встановленою Центральною виборчою комісією, яке видається виборцю.

Детальніше...

 
Більше статтей...