Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2020 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 237 гостей на сайті

24 листопада, в межах проектів, що реалізуються Центральною виборчою комісією у співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні, у Львівіській облдержадміністрації відбулося навчання членів територіальних виборчих комісій щодо підготовки і проведення перших місцевих виборів 23 грудня 2018 року. Навчання провели сертифіковані тренери ЦВК Oleg Ilnytskyj і Наталія Ільків. Нагадаємо, що Центральна виборча комісія постановою від 12 жовтня 2018 року № 156 призначила на неділю, 23 грудня 2018 року, перші місцеві вибори у Радехівській та Бібрській міських, Меденицькій і Лопатинській селищних, а також у Зимновідській сільській об’єднаних територіальних громадах.

Детальніше...Детальніше...

 

Під час сьогоднішнього засідання ЦВК, розглянувши звернення 22 обласних державних адміністрацій щодо прийняття нею рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад, встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України, а також Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів та призначила на неділю, 23 грудня 2018 року, вибори у 125 об’єднаних територіальних громадах (15 міських, 22 селищних, 88 сільських ОТГ). До складу цих 125 ОТГ увійшли 534 місцеві ради (міських – 15, селищних – 27, сільських – 492).
Зокрема, у Вінницькій області такі вибори відбудуться у 3 об’єднаних територіальних громадах, у Волинській області – в 9 ОТГ, у Дніпропетровській області – в 1 ОТГ, у Донецькій області – в 1 ОТГ, у Житомирській – в 7 ОТГ, у Запорізькій області – у 8 ОТГ, в Івано-Франківській області – в 4 ОТГ, у Київській області – в 4 ОТГ, у Кіровоградській області – в 4 ОТГ, у Луганській області – у 8 ОТГ, у Львівській області – в 5 ОТГ, у Миколаївській області – в 12 ОТГ в Одеській області – в 3 ОТГ, у Полтавській області – в 3 ОТГ, у Рівненській області – в 3 ОТГ, у Сумській області – в 4 ОТГ, у Тернопільській області – в 5 ОТГ, у Херсонській області – в 2 ОТГ, у Хмельницькій області – в 3 ОТГ, у Черкаській області – в 27 ОТГ, у Чернівецькій області – в 4 ОТГ, у Чернігівській області – в 5 ОТГ. 
При цьому Комісія оголосила початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів з 3 листопада 2018 року.
Загалом, за попередніми підрахунками у цих виборах зможуть взяти участь понад 702 тисячі осіб. 
Слід також наголосити, що протягом трьох попередніх років, з 25 жовтня 2015 року до 29 квітня 2018 року в Україні було призначено перші місцеві вибори у 707 об'єднаних територіальних громадах. 
Відтак, після проведення виборів 23 грудня 2018 року загальна чисельність усіх разом взятих призначених перших виборів в ОТГ становитиме 832.
Після прийняття відповідного рішення Голова Комісії Тетяна Сліпачук зазначила: "Враховуючи значущість цього засідання Комісії, я б хотіла звернути увагу на те, що сьогоднішнє рішення стало можливим завдяки послідовній позиції щодо обрання нових членів ЦВК, яку зайняв насамперед Президент України Петро Порошенко, та яку підтримали Верховна Рада України і Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман". 
При цьому вона акцентувала увагу, що відразу після ротації новий склад ЦВК відповідально підійшов до вирішення суспільно важливого питання – призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

 

Детальніше...

 

10 жовтня у Львівській облдержадміністрації відбулася  в якій взяла участь начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської РДА – Демкович О.Я.
Учасники семінару-наради також обговорили наступні питання:
1. Про здобутки та перспективи розвитку Державного реєстру виборців.
2. Про співпрацю із суб’єктами подання відомостей про виборців та актуалізацію даних Державного реєстру виборців.
3. Про окремі питання тимчасової зміни місця голосування виборців.

Детальніше...

 

19 вересня у Львові завершився дводенний тренінг "Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями" для працівників органів Державного реєстру виборців з усієї області, а також відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської РДА. Працівники Реєстру вдячні сертифікованим тренерам Центральної виборчої комісії Олегу Ільківу та Андрію Гниді за переконливу аргументацію під час обговорення наступних питань: система та повноваження органів ДРВ та виборчих комісій; напрямки взаємодії органів ДРВ та виборчих комісій усіх рівнів; механізм взаємодії органів ДРВ та ТВК на місцевих виборах; особливості передачі інформації до ЦВК; моделювання голосування на виборчій дільниці.

Детальніше...Детальніше...

 

25 жовтня 2015 року відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Тому, актуальним є питання перевірки своїх ідентифікаційних даних у базі Державного реєстру виборців. Особливо це стосується таких громадян: кому виповнилося 18 років і які голосуватимуть вперше; змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду; мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли); виборців, колишніх військовослужбовців строкової служби; громадян, що повернулися з місць позбавлення волі; які під час останніх виборів виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні  у списках виборців та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

У такому випадку Ви можете звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської райдержадміністрації із відповідною заявою. Такі звернення будуть розглядатись до 19 жовтня 2015 року включно.

Детальніше...

 
Більше статтей...