Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< січня 2019 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 887 гостей на сайті

Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

17 січня відбудеться обговорення перспективного плану розвитку території на 2019-2021 роки за участю керівників району:

16.00 год - с.Неділиська (Народний дім)

17.30 год - с.Кимир (Народний дім)

 

19 вересня у Львові завершився дводенний тренінг "Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями" для працівників органів Державного реєстру виборців з усієї області, а також відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської РДА. Працівники Реєстру вдячні сертифікованим тренерам Центральної виборчої комісії Олегу Ільківу та Андрію Гниді за переконливу аргументацію під час обговорення наступних питань: система та повноваження органів ДРВ та виборчих комісій; напрямки взаємодії органів ДРВ та виборчих комісій усіх рівнів; механізм взаємодії органів ДРВ та ТВК на місцевих виборах; особливості передачі інформації до ЦВК; моделювання голосування на виборчій дільниці.

Детальніше...Детальніше...

 

25 жовтня 2015 року відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Тому, актуальним є питання перевірки своїх ідентифікаційних даних у базі Державного реєстру виборців. Особливо це стосується таких громадян: кому виповнилося 18 років і які голосуватимуть вперше; змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду; мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли); виборців, колишніх військовослужбовців строкової служби; громадян, що повернулися з місць позбавлення волі; які під час останніх виборів виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні  у списках виборців та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

У такому випадку Ви можете звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської райдержадміністрації із відповідною заявою. Такі звернення будуть розглядатись до 19 жовтня 2015 року включно.

Детальніше...

 

Відповідно до статті 19 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, статті 30 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, Порядку утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2012 року № 11, Центральна виборча комісія внесла деякі зміни до переліку дільниць, утворених на постійній основі.

Зокрема, постановою Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2015 року № 200 “Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 66” у Перемишлянському районі змінено адресу приміщення для голосування та адресу приміщення ДВК звичайної виборчої дільниці, утвореної на постійній основі № 460835, яка розташована за адресою с.Підгородище, вул.Центральна,1.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської РДА

 

 

 

25 жовтня 2015 року в Україні відбудуться чергові  місцеві вибори. Головною особливістю цієї виборчої кампанії є те, що виборці вперше будуть обирати кандидатів за новою пропорційною виборчою системою за відкритими партійними списками, яка раніше в Україні ніколи не застосовувалась.

Зокрема, новий виборчий закон  України “Про місцеві вибори” від 14.07.2015 року № 595-VIII (далі - Закон) передбачає обрання депутатів обласних, районних, міських рад за пропорційною виборчою системою в багатомандатному виборчому окрузі за виборчими списками місцевих організацій політичних партій із закріпленням кандидатів за територіальними виборчими округами.

Детальніше...

 

Cтворення якісного Державного реєстру виборців – це важливий крок для України як демократичної держави, яка прагне інтегруватись у світову спільноту, оскільки дозволить усім виборцям здійснити своє волевиявлення та виявить достовірний рейтинг довіри виборців до претендентів на обрання.

Автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система “Державний реєстр виборців” є однією з найбільших баз даних, яка спрямована на забезпечення ведення виборців в Україні.

Детальніше...

 
Більше статтей...