Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< квітня 2019 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 280 гостей на сайті

Списки виборців для голосування виборців за місцем проживання формуються на основі бази даних Державного реєстру виборців. Вам варто приділити увагу перевірці своїх даних у Державному реєстрі виборців у випадку, якщо Ви нещодавно:

  • змінювали прізвище, ім’я чи по батькові,
  • змінювали зареєстроване місце проживання,
  • досягли повноліття та голосуватимете вперше.

Пам’ятайте, що згідно із Законом обирати до органів місцевого самоврядування представників від певної територіальної громади мають право громадяни України, які на день проведення відповідних місцевих виборів:

  • досягли вісімнадцяти років,
  • належать до цієї територіальної громади та проживають у межах відповідного виборчого округу (місце проживання зареєстровано на відповідній території).

ЯК ПЕРЕВІРИТИ

ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

Зареєструйтесь у сервісі «Особистий  кабінет виборця»,  зробіть в ньому запит до Державного реєстру виборців та орієнтовно протягом 1 доби отримайте дані щодо свого включення до Державного реєстру виборців на свою електронну адресу

Вхід та реєстрація

 

У БУДЬ-ЯКИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ, але не пізніше 17 грудня 2018 року ПРИЙДІТЬ ІЗ ПАСПОРТОМ

до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської РДА за адресою: вул.Привокзальна, 3, м.Перемишляни, 2 поверх кабінет 25А

ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ДАНІ В ІМЕННОМУ ЗАПРОШЕННІ НА ВИБОРИ

воно повинно бути доставлено Вам дільничною виборчою комісією не пізніше

12 грудня 2018 року

ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ДАНІ У СПИСКУ ВИБОРЦІВ,

який надається для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії, до якої ви відноситесь за зареєстрованим місцем проживання

Ви можете ознайомитися з попереднім списком виборців з 10 грудня 2018 року

ПЕРЕВІРТЕ, ЧИ ПРАВИЛЬНО ВКАЗАНО ВАШІ ДАНІ

  • ПРІЗВИЩЕ, ІМЯ, ПО-БАТЬКОВІ
  • ДАТА НАРОДЖЕННЯ
  • ЗАРЕЄСТРОВАНЕ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ
  • ВІДСУТНІСТЬ ЧИ НАЯВНІСТЬ ВІДМІТКИ ПРО ПОСТІЙНУ НЕЗДАТНІСТЬ САМОСТІЙНО ПЕРЕСУВАТИСЯ

УСЕ ПРАВИЛЬНО

ВАС НЕ ВКЛЮЧЕНО ДО СПИСКУ ВИБОРЦІВ, АБО ВАШІ ДАНІ ВКАЗАНІ НЕВІРНО

У ДЕНЬ ГОЛОСУВАННЯ ПРИХОДЬТЕ З ПАСПОРТОМ НА ДІЛЬНИЦЮ ЗА ВАШИМ ЗАРЕЄСТРОВАНИМ МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ З 8 ДО 20 ГОДИНИ!

НЕ ПІЗНІШЕ 17 ГРУДНЯ 2018 РОКУ ОСОБИСТО ПОДАЙТЕ ЗАЯВУ З ДОДАНИМИ ДО НЕЇ ДОКУМЕНТАМИ (КОПІЯМИ ДОКУМЕНТІВ), ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ЗАЗНАЧЕНІ В НІЙ ВІДОМОСТІ ЗРАЗКИ ЗАЯВ ТУТ), ДО:

 

ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

ДІЛЬНИЧНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ[T1]

З такою заявою виборець може звернутися як щодо себе, так і стосовно інших виборців.

Крім того, кожний виборець має право звернутися до суду з адміністративним позовом про уточнення списку виборців у встановленому Кодексом адміністративного судочинства України порядку.

Cуд при розгляді даного адміністративного позову звертається до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців із запитом щодо уточнення відомостей про виборця. Рішення суду про внесення змін до списку виборців не пізніш як за п’ять днів до дня голосування подається виборцем до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців або до відповідної дільничної виборчої комісії для негайного направлення до такого органу, а пізніше цього строку – до дільничної виборчої комісії.

У день голосування зміни до уточненого списку виборців не вносяться!

 


 

09 грудня 2018 року о 13:00 годині відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської районної державної адміністрації спільно з головою Бібрської міської територіальної виборчої комісії М.М.Король та головою Перемишлянської районної територіальної виборчої комісії В.А.Бойко проведено спільну зустріч з представниками дільничних виборчих комісій. Начальником відділу ведення Державного реєстру виборців О.Демкович було порушено питання щодо співпраці між відділом і дільничними комісіями. Обговорено основні питання щодо роботи зі списками виборців та роздано пам’ятки. Наголошено про терміни подачі заяв виборців до дільничних виборчих комісій і відділу ведення Державного реєстру виборців для внесення змін до попередніх списків виборців.

Після зустрічі представникам ДВК в приміщенні відділу ведення Державного реєстру виборців було передано попередні списки виборців та іменні запрошення для проведення перших місцевих виборів до Бібрської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...

Детальніше...

 

24 листопада, в межах проектів, що реалізуються Центральною виборчою комісією у співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні, у Львівіській облдержадміністрації відбулося навчання членів територіальних виборчих комісій щодо підготовки і проведення перших місцевих виборів 23 грудня 2018 року. Навчання провели сертифіковані тренери ЦВК Oleg Ilnytskyj і Наталія Ільків. Нагадаємо, що Центральна виборча комісія постановою від 12 жовтня 2018 року № 156 призначила на неділю, 23 грудня 2018 року, перші місцеві вибори у Радехівській та Бібрській міських, Меденицькій і Лопатинській селищних, а також у Зимновідській сільській об’єднаних територіальних громадах.

Детальніше...Детальніше...

 

Під час сьогоднішнього засідання ЦВК, розглянувши звернення 22 обласних державних адміністрацій щодо прийняття нею рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад, встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України, а також Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів та призначила на неділю, 23 грудня 2018 року, вибори у 125 об’єднаних територіальних громадах (15 міських, 22 селищних, 88 сільських ОТГ). До складу цих 125 ОТГ увійшли 534 місцеві ради (міських – 15, селищних – 27, сільських – 492).
Зокрема, у Вінницькій області такі вибори відбудуться у 3 об’єднаних територіальних громадах, у Волинській області – в 9 ОТГ, у Дніпропетровській області – в 1 ОТГ, у Донецькій області – в 1 ОТГ, у Житомирській – в 7 ОТГ, у Запорізькій області – у 8 ОТГ, в Івано-Франківській області – в 4 ОТГ, у Київській області – в 4 ОТГ, у Кіровоградській області – в 4 ОТГ, у Луганській області – у 8 ОТГ, у Львівській області – в 5 ОТГ, у Миколаївській області – в 12 ОТГ в Одеській області – в 3 ОТГ, у Полтавській області – в 3 ОТГ, у Рівненській області – в 3 ОТГ, у Сумській області – в 4 ОТГ, у Тернопільській області – в 5 ОТГ, у Херсонській області – в 2 ОТГ, у Хмельницькій області – в 3 ОТГ, у Черкаській області – в 27 ОТГ, у Чернівецькій області – в 4 ОТГ, у Чернігівській області – в 5 ОТГ. 
При цьому Комісія оголосила початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів з 3 листопада 2018 року.
Загалом, за попередніми підрахунками у цих виборах зможуть взяти участь понад 702 тисячі осіб. 
Слід також наголосити, що протягом трьох попередніх років, з 25 жовтня 2015 року до 29 квітня 2018 року в Україні було призначено перші місцеві вибори у 707 об'єднаних територіальних громадах. 
Відтак, після проведення виборів 23 грудня 2018 року загальна чисельність усіх разом взятих призначених перших виборів в ОТГ становитиме 832.
Після прийняття відповідного рішення Голова Комісії Тетяна Сліпачук зазначила: "Враховуючи значущість цього засідання Комісії, я б хотіла звернути увагу на те, що сьогоднішнє рішення стало можливим завдяки послідовній позиції щодо обрання нових членів ЦВК, яку зайняв насамперед Президент України Петро Порошенко, та яку підтримали Верховна Рада України і Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман". 
При цьому вона акцентувала увагу, що відразу після ротації новий склад ЦВК відповідально підійшов до вирішення суспільно важливого питання – призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

 

Детальніше...

 

10 жовтня у Львівській облдержадміністрації відбулася  в якій взяла участь начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської РДА – Демкович О.Я.
Учасники семінару-наради також обговорили наступні питання:
1. Про здобутки та перспективи розвитку Державного реєстру виборців.
2. Про співпрацю із суб’єктами подання відомостей про виборців та актуалізацію даних Державного реєстру виборців.
3. Про окремі питання тимчасової зміни місця голосування виборців.

Детальніше...

 
Більше статтей...