Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< березня 2020 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 170 гостей на сайті

Детальніше...Повідомляємо, що Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою ОДА у рамках Програми секторальної підтримки – Підтримка регіональної політики України проводиться конкурс ініціатив місцевих карпатських громад у рамках проєкту "Карпатська мережа регіонального розвитку".

Детальніше...

 

Детальніше...З 28 жовтня по 29 листопада 2019 року  стартує прийом заявок у рамках проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020р. З програмою проведення даного конкурсу можна ознайомитися на сайті lvivoblrada.gov.ua.

Детальніше...

 

Детальніше...30 серпня у Львові за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу відбудеться бізнес-форум «Інвестиційна привабливість МСП», організований Центром інформаційної підтримки бізнесу у Львові, що заснований на базі агенції PPV Knowledge Networks.

Детальніше...

 

Детальніше...Відділ економічного розвитку Перемишлянської райдержадміністрації інформує, що в межах Львівської області функціонує навчальна програма щодо застосування актуальних інструментів електронного урядування та електронної демократії  спрямованих на розвиток громад - «Львівщина – smart region».

Детальніше...

 

Детальніше...ПАТ «Укргазвидобування» запрошує Вас взяти участь у щорічній конференції для постачальників, яка відбудеться 29 березня 2018 року у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Володимира Винниченка,16, 2-й поверх». Час проведення конференції 11:30-17:30.

Уже третій рік поспіль УГВ збирає представників існуючих і потенційних підрядних компаній для ознайомлення з виробничими планами на поточний та подальші роки, технічними політиками на наступні декілька років, а також із важливою інформацією у сфері закупівлі.

 
Більше статтей...