Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< липня 2020 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 280 гостей на сайті

Детальніше...22 січня, по всій Україні відзначають 100-річчя від дня проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР. З цієї нагоди в Ганачівська ЗОШ I-II ст. було проведено тематичні виховні години, урочисту лінійку, а такого флешмоб "РОЗГОРНІМО ПРАПОР УКРАЇНИ". Вчитель історії Лавнік М. С. ознайомила учнів та вчителів школи з історією цієї величної події, наголосивши на тому, що український народ здавна прагнув жити в неподільній соборній Україні.

 

Детальніше...22.01.2019р. в Унівській ЗОШ І-ІІ ст. відбулося цикл заходів, приурочених до Дня Соборності  України,а саме: флешмоб, відеопрезентація «Єднання заради Незалежності», а також конкурс  малюнків «Україна –єдина».

 

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...З  метою відзначення Дня  фізичної культури та спорту в Україні та в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський урок» 13 вересня 2018 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям у м.Перемишляни (вул.Галицька парк Богдана Хмельницького), відбувся районний турнір з міні-футболу серед дітей, що навчаються в  загальноосвітніх школах району І-ІІст.  Команди складалися із збірних шкіл –  7 осіб (основні гравці: 3 – хлопців, 2 –  дівчат, запасні гравці: 1– хлопець, 1 –  дівчина). Перемогу у  турнірі здобули: команда Кимирської ЗОШ І-ІІст. – І місце, команда Боршівської ЗОШ І-ІІст. – ІІ місце, команда Ганачівської ЗОШ І-ІІ ст. – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та медалями.

А також в районному турнірі з міні-футболу взяли участь діти загальноосвітніх шкіл І-ІІст. (хлопці). Перемогу у  турнірі здобули: команда НВК с.Кореличі – І місце, команда Вовківської ЗОШ І-ІІст. – ІІ місце, команда НВК с.Іванівка – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами.

 
5 березня психолог школи №2 ім. О.Ковча м. Перемишляни Дідух К.Є. провела тренінг з учнями 7-А класу на тему «Життя прожити – не поле перейти». Метою тренінгу було формування активного усвідомлення широкого кола власних можливостей, виховання усвідомлення взаєморозвитку власних планів на успіх, формування вміння визначати власні духовні цінності та їхній вплив на життя. учні були активними, щирими, доброзичливими, поважали почуття інших.
 
Більше статтей...