Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2022 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 261 гостей на сайті

Для підвищення правової свідомості та сприяння розвитку правової культури серед учнівської молоді Львівщини, волонтери Львівського обласного молодіжного центру спільно з представниками Львівського осередку Ліги студентів Асоціації правників України, організовують правовий турнір "Рrаvо-Quiz 2018"серед учнів 9-11 класів з загальноосвітніх шкіл області.

Учасників турніру чекатимуть інтерактивні завдання та ігри з креативно- логічною складовою. Турнір проходитиме у форматі "Брейн-рингу" з раундною системою, результати відповідей оцінюватимуться суддівством викладачів вишів, та представниками юридичних компаній.

Детальніше...

 

Детальніше...28.04.2015 р. у контексті міжсекторіальної співпраці директор Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко Перемишлянського району Островерха Галина Михайлівна та заступник директора з навчально-виховної роботи школи Гавінська Галина Михайлівна були учасниками науково-педагогічних читань «У вдячній пам’яті жива» (до 155-річчя від дня народження педагога, письменниці, громадської діячки Уляни Кравченко), які зорганізували факультет педагогічної освіти та педагогічний коледж Львівського національного університету імені Івана Франка.

Островерха Г.М. презентувала результати науково-дослідницького проекту «Я ваша! Сеї ж я землі дитина…» (бібрський період у житті,  педагогічній діяльності та творчості Уляни Кравченко) та розповіла про вшанування пам’яті Уляни Кравченко у Бібрці та Бібрській ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко зокрема.

На педагогічних читаннях з повідомленням «Сама собі глина: проблема самоосвіти і самовиховання у творчості Уляни Кравченко» виступила випускниця Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко  2006 року Роксолана Жаркова, к.філ.наук, асистент кафедри початкової та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, викладач дитячої літератури.

 

Детальніше...З 20 по 23 квітня у Перемишлянській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. О. Ковча пройшов Тиждень правових знань. В рамках тижня було проведено:

Єдина виховна година у 1-11 класах – «Обов’язки учнів в школі».
Урок-лекція у 7-их класах – «Незнання законів не звільняє тебе від обов’язків».
Анкетування учнів 5-6  класів на тему «Відповідальність за свої вчинки».
Бесіди з використання мультимедійних презентацій: «Наші права – наші обов’язки» - 5-ті класи; «Я маю право, бо я – дитина» - 2-3 класи.
Відбулося 4 засідання ради профілактики на правову тематику.

 

Детальніше... У Бібрській ЗОШ І-ІІІ ст. імені Уляни Кравченко Перемишлянського району відбувся круглий стіл, присвячений річниці аварії на Чорнобильській АЕС. У ньому взяли участь учні 10-А та 10-Б класів. Модератор - учитель географії Юренц О. З. Десятикласники переглянули фільм про цю трагедію та брали активну участь в обговоренні проблем, пов’язаних з аварією на ЧАЕС та її наслідками.

 

 

Детальніше...Чорнобиль... Це слово відоме всій планеті. Його й досі вимовляють із тривогою в очах, бо це була най­страшніша катастрофа світового рівня. Аварія призвела до небезпечного забруднення природного середовища, радіоактивного опромінення мільйонів людей. Збитки від катастрофи не піддаються обліку, бо неможливо оцінити шкоду, завдану здоров'ю людей, втрати від радіоактивного забруднення довкілля, орних земель, джерел водопостачання, рідних домівок.

27 квітня Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. О.Ковча вшанувала пам'ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі з жахливим атомом.У школі пройшли виховні години  «Земля, опалена Чорнобилем», «А душа людська пам’ятатиме Вас…».Було організовано перегляд фільму «Чорнобиль. Як це було».

У  Ладанецькій ЗОШ І-ІІст. проведено тематичну лінійку, яку підготували учні 6-9кл.   та кл. керівник 6 класу Гембара К.І. «Твій біль , Україно, дзвони Чорнобиля!»,виховні години у 2-9кл.,конкурс малюнків, виставка художніх творів.

 
Більше статтей...